REKLAMA

EKG - Ekonomia, Kapitał, Gospodarka

Pora emisji:
Poniedziałek - Piątek, 09:00 - 10:00
Prowadzący:
E-mail:
Udostępnij:
To program dla wszystkich. Tych, którzy znają się na gospodarce i tych, którzy gospodarkę chcą poznać. W każdej audycji komentujemy najciekawsze i najważniejsze wydarzenia, które mają ekonomiczne i finansowe znaczenie dla domowych oraz państwowych budżetów. Szukamy dobrych decyzji i piętnujemy nieprzemyślane pomysły rządzących. Czasem jest wesoło, a czasem smutno przede wszystkim wtedy gdy omawiamy „zdziwienia” i okazuje się, że w naszej rzeczywistości jest ich całkiem sporo. Obowiązkowo szukamy dobrych informacji. Rozwiń »

Audycję EKG nadajemy od 2004 roku. Pierwszym prowadzącym był Daniel Kondraciuk później Marek Tejchman i Agata Nowakowska. Przez lata gospodarzem EKG był Tadeusz Mosz. Obecnie na program zaprasza Maciej Głogowski. Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI

POZNAJ INNE AUDYCJE

DZISIAJ W PROGRAMIE

Obowiązek wystawiania elektronicznych zwolnień lekarskich będzie przesunięty o pół roku - taką decyzję podjęło ministerstwo pracy - w porozumieniu z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych i resortem zdrowia. To już kolejna zmiana terminu wycofania papierowych druków, te - miały ostatecznie przejść do historii 1 lipca.

  • 09:00 Gościem jest Bartosz Marczuk - wiceminister rodziny, pracy i polityki społecznej
  • 09:20 W studio: Joanna Solska,. dr Iga Magda i dr Jarosław Janecki

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA