Dzisiaj w programie

Rząd przyjął projekt nowelizacji ustawy o VAT. Ma uszczelnić system poboru tego podatku w kwestii paliw płynnych. Tak zwany pakiet paliwowy ma przynieść budżetowi dodatkowo 2,5 miliarda złotych, które teraz uciekają w szarą strefę. Projekt zakłada między innymi uszczelnienie wwozu paliwa z innych krajów Unii UE.


Goście: prof. Hanna Kuzińska, prof. Dominik Gajewski, Ryszard Wojtkowski.

09:00W studio: prof. Hanna Kuzińska, prof. Dominik Gajewski i Ryszard Wojtkowski

O audycji "EKG - Ekonomia, Kapitał, Gospodarka"

To program dla Wszystkich. Tych, którzy znają się na gospodarce i tych, którzy gospodarkę chcą poznać. W każdej audycji komentujemy najciekawsze i najważniejsze wydarzenia, które mają ekonomiczne i finansowe znaczenie dla domowych oraz państwowych budżetów. Szukamy dobrych decyzji i piętnujemy nieprzemyślane pomysły rządzących. Czasem jest wesoło, a czasem smutno przede wszystkim wtedy gdy omawiamy „zdziwienia” i okazuje się, że w naszej rzeczywistości jest ich całkiem sporo. Obowiązkowo szukamy dobrych informacji.

Audycję EKG nadajemy od 2004 roku. Pierwszym prowadzącym był Daniel Kondraciuk później Marek Tejchman i Agata Nowakowska. Przez lata gospodarzem EKG był Tadeusz Mosz. Obecnie na program zaprasza Maciej Głogowski.

Odcinki audycji „EKG - Ekonomia, Kapitał, Gospodarka”

ReklamaDo końca pozostało:  sek.
Słuchaj audycji bez reklam »
Twoja przeglądarka blokuje reklamy

Aby słuchać audycji w Archiwum TOK FM,
wyłącz blokowanie reklam i odśwież stronę
lub wykup dostęp bez reklam.

Kup dostęp bez reklamjuż od 0,14 zł dziennie x