REKLAMA

Lista Przebojów TOK FM

Pora emisji:
Piątek 14:40 - 15:00
Prowadzący:
E-mail:
Udostępnij:
Notowania listy to wypowiedzi gości lub prowadzących Radia TOK FM zwracających uwagę słuchaczy w ostatnim tygodniu - zabawne, bulwersujące, dziwne, kontrowersyjne lub wyjątkowo ważne. Rozwiń »

Wszystkie wypowiedzi nominowane do Listy Przebojów Radia TOK FM są dostępne do odsłuchania na stronie internetowej wwww.tokfm.pl/lista.

Co tydzień na antenie prezentowany jest wynik głosowania słuchaczy. Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI

POZNAJ INNE AUDYCJE

DZISIAJ W PROGRAMIE

Kolejny tydzień za nami, przed nami: kolejne wydanie "Listy Przebojów TOK FM". Ponownie pojawią się fragmenty debat z cyklu "Usłysz Swoje Miasto", a właściwie jeden fragment, za to naprawdę mocny, bo holistyczny. Poza tym - dużo o sprawach zagranicznych, także zresztą recenzowanych w krótkich i dosadnych sformułowaniach. Ponadto: nietypowo brzmiąca, ale nie pozbawiona racji opinia o PiS, członek rządu, zadowolony, że społeczeństwo mówi dobrze o rządzie i uważa, że świetnie mu się żyje (co skojarzyło nam się z pewnymi elementami narracji z czasów Edwarda Gierka) oraz postulat do kierownictwa radia. Do wspomnianych premier dołącza zwycięzca poprzedniego notowania "Listy" - Jacek Żalek, na drugim - dwukrotny zwycięzca ostatnich notowań, Ryszard Wojtkowski, na trzecim: ponownie Jacek Żalek.

  • 14:40 "Nigdy nie mieliśmy tak dobrze nastawionego społeczeństwa do rządu". 393. Lista Przebojów

DOSTĘP PREMIUM

Promocja dla studentów i nie tylko! Dostęp Premium taniej o 33%. Poszerzaj wiedzę z Dostępem Premium TOK FM!

Kup teraz

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Przedłuż dostęp Premium taniej!