O audycji "Weekend Radia TOK FM"

Sobota, godz. 15:00 - "W świetle prawa" - Kruczki prawne, zawiłe przepisy, skomplikowane umowy i niezrozumiałe decyzje administracyjne? Sytuację rozjaśnia Ewa Podolska i jej goście. Oczywiście, w świetle prawa.

Sobota, godz. 16:00 - "TOK, TOK na Wysokich Obcasach" - sobotni dodatek do Gazety Wyborczej w eterze. Najciekawsze artykuły, niezwykłe kobiety i ich historie wprost z Wysokich Obcasów. W sobotę po 16 stukamy obcasami i szeleścimy kartkami aktualnego numeru.

Sobota, godz. 18:00 - "Zielono mi" - dwie "zielone godziny". Ekologia i zwierzęta. Ochrona środowiska i zdrowy styl życia. Ale także spory i kontrowersje ? jak troszczyć się o świat , który nas otacza?

Niedziela, godz. 15:00 - "Dość Przemocy!" - jak sobie radzić w sytuacji, gdy doświadczamy lub jesteśmy świadkami przemocy? Jak pomagać osobom doświadczającym przemocy? Jak jej zapobiegać? Razem z ekspertkami i ekspertami z organizacji pozarządowych rozmawiamy o tym jak przerwać zaklęty krąg przemocy.

Niedziela, godz. 16:00 - "Więcej niż kino ? najważniejsze filmy polskie" (co 2 tyg.) - Skarb, Popiół i Diament, Nóż w wodzie, Rejs, Perła w Koronie, Człowiek z Marmuru ? to tylko niektóre z nich. Śmialiśmy się na nich i płakali. Staliśmy w kolejkach po bilety, dyskutowali i po 5 razy oglądali. A może niektórzy z nas dopiero je odkrywają?... W czasach gdy powstawały były czymś więcej niż kino. Najważniejsze filmy polskie ! Odkrywa je dla nas na nowo znakomity krytyk filmowy Bożena Janicka.

Niedziela, godz. 16:00 - "Na kłopoty Kolińska" (co 2 tyg.) - Małgorzata Kolińska-Dąbrowska, dziennikarka Gazety Wyborczej przedstawia ludzi w momentach trudnych, nieraz dramatycznych walczących z losem, często z urzędami. Szuka odpowiedzi na pytanie - dlaczego stosowanie przepisów doprowadziło do takich sytuacji i co można zrobić ? Scenariusze pisze samo życie ? i nasi słuchacze.

Niedziela, godz. 22:00 - "U TOKtora" - W niedzielny wieczór zapraszamy na spotkanie z lekarzem. Ewa Podolska rozmawia ze swoimi gośćmi o chorobach występujących powszechnie, ale również tych dotykających niewielu z nas. Zawsze z telefonami od słuchaczy, którzy na antenie mogą zasięgnąć fachowej porady.

Podcasty audycji „Weekend Radia TOK FM”

ReklamaDo końca pozostało:  sek.
Słuchaj audycji bez reklam

Słuchaj podcastów bez reklam i bez ograniczeń
na stronie oraz w aplikacji mobilnej TOK FM!

Kup dostęp Premiumjuż od 0,21 zł dziennie! Jeżeli masz już dostęp Premium, zaloguj się tutaj.
Twoja przeglądarka blokuje reklamy

Aby słuchać audycji w serwisie TOK FM,
wyłącz blokowanie reklam i odśwież stronę
lub wykup dostęp bez reklam.

Kup dostęp bez reklamjuż od 0,21 zł dziennie x
Wymagany dostęp Premium

Ta audycja jest dostępna tylko dla użytkowników, którzy korzystają z płatnego dostępu do Podcastów Radia TOK FM.

Kup dostęp Premium i słuchaj podcastów bez reklam i bez ograniczeń - na stronie oraz w aplikacji mobilnej TOK FM.

Wykup dostęp terazjuż od 0,21 zł dziennie! Jeżeli masz już dostęp Premium, zaloguj się tutaj. Przeczytaj dlaczego pobieramy opłaty. x