REKLAMA

BZ WBK na infolinii obsłuży Ukraińców w ich języku

Data emisji:
2017-06-26 11:00
Audycja:
Przewodnik Finansowy TOK FM
Czas trwania:
01:16 min.
Udostępnij:

W Polsce żyje już ponad milion Ukraińców. To potężna grupa klientów - co coraz wyraźniej zauważają dostawcy różnych usług. Rozwiń »

Bank Zachodni WBK niedawno uruchomił na swojej infolinii obsługę w języku ukraińskim. Teraz, kiedy Ukrainiec będzie potrzebował rozstrzygnąć jakiś problem ze swoim kontem, lub po prostu zapoznać się z dostępną ofertą, będzie mógł rozmawiać w języku ojczystym. Obsługa po ukraińsku dostępna jest codziennie między 8 a 16.

Bank rozszerza wersje językowe obsługi, bo dostrzega rosnące zainteresowanie usługami bankowymi wśród cudzoziemców mieszkających w Polsce. Tym samym ukraiński stał się kolejnym z języków, w jakich WBK obsługuje klientów: poza angielskim dostępna jest także obsługa po hiszpańsku, ale też w języku migowym.

W tym miejscu warto jednak przypomnieć, że pierwszą dużą firmą, która ze swoją ofertą próbowała trafić do Ukraińców był Play. Walka firm telekomunikacyjnych o klientów zza wschodniej granicy rozkręciła się już dobrych kilka miesięcy temu. Zwiń «

POLECAMY

REKLAMA