Sportcast: Anglia i Chorwacja ostatnimi półfinalistami mundialu

Sportcast
Czas trwania:
16:05 min.
Udostępnij:

Do końca mundialu pozostały już tylko cztery spotkania. Ostatnimi drużynami, które wskoczyły do strefy medalowej są Anglia i Chorwacja. Rozwiń »

Anglicy pokonali bez problemów pokonali Szwedów 2:0. "Synowie Albionu" niemal przez całe spotkanie kontrolowali przebieg meczu i wygrali zasłużenie.

Chorwaci z kolei pokonali po rzutach karnych gospodarzy turnieju - Rosję. Po 120 minutach gry było 2:2. Luka Modrić i spółka zafundowali sobie drugi horror z rzędu, bo w 1/8 finału również do rozstrzygnięcia spotkania na swoją korzyść potrzebowali dogrywki i konkursu rzutów karnych.

O finał mistrzostw świata Anglia zagra właśnie z Chorwacją, a Belgia zmierzy się z Francją. Zwiń «