REKLAMA

Startuje Open'er! Jak płacić na festiwalu?

Data emisji:
2017-06-28 11:00
Audycja:
Przewodnik Finansowy TOK FM
Czas trwania:
01:32 min.
Udostępnij:

Jedno z największych muzycznych wydarzeń w Polsce, czyli festiwal Open'er startuje właśnie dziś. Miłośnicy muzyki na żywo będą bawić się w Trójmieście do soboty. I tak jak w ubiegłym roku - organizatorzy zadbali o to, by wszelkie płatności, jakie goście będą uiszczać na terenie festiwalu przebiegały sprawnie i bez opóźnień. Rozwiń »

Zatem kto wybiera się na Open'er - niech zostawi gotówkę w domu i na miejsce pojedzie uzbrojony wyłącznie w karty płatnicze. Na terenie festiwalu obowiązuje bowiem wyłącznie obieg bezgotówkowy - można korzystać z własnych kart czy płatności telefonem, ale organizatorzy przygotowali także festiwalową aplikację wykorzystującą Masterpass, można też będzie płacić silikonową opaską uczestnika festiwalu uzbrojoną z przedpłaconą kartę płatniczą. W tym roku korzystanie z tego ostatniego rozwiązania nie będzie wiązało się z dodatkowymi kosztami - chyba, że ktoś będzie chciał wypłacać pieniądze z bankomatu.

Serwis Cashless zwraca uwagę, że korzystanie z karty w opasce daje uczestnikom jeszcze jeden bonus - większy limit na płatności zbliżeniowe. Na terenie festiwalu bez PINu będzie można obsłużyć transakcje do 100 zł. Karta wydana w opasce będzie ważna przez trzy lata, będzie można korzystać z niej jak z normalnej, tradycyjnej karty przedpłaconej. Zwiń «

POLECAMY

REKLAMA