Startuje Open'er! Jak płacić na festiwalu?

Przewodnik Finansowy TOK FM
  • Posłuchaj

Jedno z największych muzycznych wydarzeń w Polsce, czyli festiwal Open'er startuje właśnie dziś. Miłośnicy muzyki na żywo będą bawić się w Trójmieście do soboty. I tak jak w ubiegłym roku - organizatorzy zadbali o to, by wszelkie płatności, jakie goście będą uiszczać na terenie festiwalu przebiegały sprawnie i bez opóźnień.

Zatem kto wybiera się na Open'er - niech zostawi gotówkę w domu i na miejsce pojedzie uzbrojony wyłącznie w karty płatnicze. Na terenie festiwalu obowiązuje bowiem wyłącznie obieg bezgotówkowy - można korzystać z własnych kart czy płatności telefonem, ale organizatorzy przygotowali także festiwalową aplikację wykorzystującą Masterpass, można też będzie płacić silikonową opaską uczestnika festiwalu uzbrojoną z przedpłaconą kartę płatniczą. W tym roku korzystanie z tego ostatniego rozwiązania nie będzie wiązało się z dodatkowymi kosztami - chyba, że ktoś będzie chciał wypłacać pieniądze z bankomatu.

Serwis Cashless zwraca uwagę, że korzystanie z karty w opasce daje uczestnikom jeszcze jeden bonus - większy limit na płatności zbliżeniowe. Na terenie festiwalu bez PINu będzie można obsłużyć transakcje do 100 zł. Karta wydana w opasce będzie ważna przez trzy lata, będzie można korzystać z niej jak z normalnej, tradycyjnej karty przedpłaconej.

ReklamaDo końca pozostało:  sek.
Słuchaj audycji bez reklam

Słuchaj podcastów bez reklam i bez ograniczeń
na stronie oraz w aplikacji mobilnej TOK FM!

Kup dostęp Premiumjuż od 0,21 zł dziennie! Jeżeli masz już dostęp Premium, zaloguj się tutaj.
Twoja przeglądarka blokuje reklamy

Aby słuchać audycji w serwisie TOK FM,
wyłącz blokowanie reklam i odśwież stronę
lub wykup dostęp bez reklam.

Kup dostęp bez reklamjuż od 0,21 zł dziennie x
Wymagany dostęp Premium

Ta audycja jest dostępna tylko dla użytkowników, którzy korzystają z płatnego dostępu do Podcastów Radia TOK FM.

Kup dostęp Premium i słuchaj podcastów bez reklam i bez ograniczeń - na stronie oraz w aplikacji mobilnej TOK FM.

Wykup dostęp terazjuż od 0,21 zł dziennie! Jeżeli masz już dostęp Premium, zaloguj się tutaj. Przeczytaj dlaczego pobieramy opłaty. x