Aplikacja mobilna Radia TOK FM

Aplikacja mobilna „TOK FM” umożliwia słuchanie Radia TOK FM na żywo, a także pełny dostęp do wszystkich audycji i podcastów Radia w Twoim telefonie - zawsze kiedy ich potrzebujesz.

O aplikacji

Dzięki aplikacji mobilnej TOK FM możesz wygodnie słuchać transmisji Radia TOK FM na żywo, gdziekolwiek jesteś. W aplikacji znajdziesz też wszystkie podcasty z cyklicznych audycji TOK FM, które możesz odsłuchiwać w streamingu lub po ściągnięciu na swój telefon – kiedy chcesz i jak chcesz, bez żadnych reklam! Aplikacja dostępna jest na telefonach z systemem Android, iOS oraz Windows Phone.
Dostęp do Radia w aplikacji jest całkowicie darmowy. Dostęp do podcastów wymaga natomiast posiadania Dostępu Premium, który można zakupić na naszej stronie internetowej lub bezpośrednio w aplikacji - jako subskrypcję mobilną, poprzez sklep z aplikacjami na system Android lub iOS.

Każdy nowy użytkownik aplikacji mobilnej może całkowicie za darmo wypróbować pełną funkcjonalność aplikacji – czyli korzystać z pełnego dostępu do podcastów – aż przez 14 dni od pierwszego odsłuchania podcastu. Po wygaśnięciu okresu próbnego można nadal słuchać Radia za darmo i bez żadnych ograniczeń.

Użytkownicy korzystający z Dostępu Premium zakupionego na stronie internetowej mogą w ramach swojego konta wykupić dostęp dla kilku różnych urządzeń mobilnych. Pełna oferta Dostępu Premium dostępna jest tutaj.

Najważniejsze funkcje aplikacji „TOK FM”:
  • Transmisja Radia TOK FM na żywo, wraz z informacją o emitowanej audycji (zawsze za darmo)
  • Dostęp do aktualnego serwisu informacyjnego Radia TOK FM (zawsze za darmo)
  • Pełne archiwum podcastów z audycji TOK FM bez reklam (wymagany Dostęp Premium)
  • Ramówka radia na cały tydzień, z możliwością przeglądania audycji wstecz
  • Rozbudowana wyszukiwarka podcastów, audycji, prowadzących i gości TOK FM
  • Własne listy podcastów: Obserwowane, Moja Playlista, Historia
  • Synchronizacja z kontem użytkownika na stronie Tokfm.pl
  • Informacje o wszystkich audycjach Radia TOK FM

W razie pytań i wątpliwości związanych z korzystaniem z aplikacji mobilnej prosimy o zapoznanie się z dodatkowymi informacjami na stronie Pomocy.

Ekrany aplikacji

Aplikacja mobilna „TOK FM” umożliwia słuchanie Radia na żywo, a także dostęp do wszystkich Podcastów TOK FM w telefonie - zawsze kiedy ich potrzebujesz!

Przedłuż dostęp Premium taniej!