REKLAMA

Lista Przebojów TOK FM

Lista Przebojów TOK FM
Pora emisji:
Piątek: 19:20 - 19:40
Prowadzący:
E-mail:
Udostępnij:
Notowania listy to wypowiedzi gości lub prowadzących Radia TOK FM zwracających uwagę słuchaczy w ostatnim tygodniu - zabawne, bulwersujące, dziwne, kontrowersyjne lub wyjątkowo ważne. Rozwiń »

Wszystkie wypowiedzi nominowane do Listy Przebojów Radia TOK FM są dostępne do odsłuchania na stronie internetowej wwww.tokfm.pl/lista.

Co tydzień na antenie prezentowany jest wynik głosowania słuchaczy. Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI

REKLAMA

POZNAJ INNE AUDYCJE

DZISIAJ W PROGRAMIE

Idą wybory, coraz bardziej czuje się to w powietrzu. Nie tylko, kiedy obserwujemy jak nagle PiS stał się elastyczny w dialogu z Komisją Europejską ale też na przykład we fragmentach nagrań, które cytujemy właśnie w „Liście” - to obszerne wyimki zapisu posiedzenia pewnej komisji sejmowej. W tej liście także o leopardowych stylizacjach jako wyrazie wdzięczności a także o posoczu (poprawna nazwa to posocznica) i satrapii.

Do premier dołącza - już po raz trzeci, więc ostatni - fragment brawurowego wystąpienia Krzysztofa Kwiatkowskiego w „Wywiadzie politycznym TOK FM”, po którym Daniel Obajtek musiał chyba odziać się w dodatkową warstwę teflonu, na drugim zaś: o ołówkach grawitacyjnych w służbie nauki.

Słuchajcie, głosujcie, możecie też pisać: lista@tok.fm

  • 19:20 Antykonstytucyjna posocznica urządzona przez takąż satrapię. I coś leopardowego. Lista 595

DOSTĘP PREMIUM

Podcastowe produkcje oryginalne, podcasty z audycji TOK FM oraz Radio TOK FM bez reklam z 40% zniżką! Dobrego słuchania w 2023!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA