REKLAMA

Między Słowami

Między Słowami
Pora emisji:
Sobota: 20:00 - 21:00
Prowadzący:
Udostępnij:
Autorska audycja poświęcona dobrej muzyce oraz jej twórcom i twórczyniom. Rozwiń »

To program dla tych, którzy chcą odkrywać oryginalne brzmienia spoza tzw. "głównego nurtu", choć oczywiście nie stronimy od muzyki popularnej. Jeśli coś zasługuje na uwagę, z pewnością pojawi się w audycji "Między Słowami". Niekoniecznie liczy się wielka ilość odtworzeń czy dobra sprzedaż muzyki. My stawiamy przede wszystkim na jakość.

W ciągu ostatnich lat można było w programie usłyszeć różne gatunki. Był pop, hip-hop, ostry metal, blues, rock w wielu odmianach, punk, elektronika, trip-hop, world music, psychodela...

"Między Słowami" to również miejsce spotkań twórców i twórczyń kultury. Nasze studio regularnie odwiedzają osobistości polskiej sceny. Zawsze jest bardzo ciekawie.

Na antenie Radia TOK FM od 2012 roku.

Kanał audycji "Miedzy Słowami" w komunikatorze Telegram Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI

REKLAMA

POZNAJ INNE AUDYCJE

DZISIAJ W PROGRAMIE

Gościnią Kamila Wróblewskiego jest Bela Komoszyńska z zespołu Sorry Boys. Artystka opowiada w audycji "Między Słowami" o nowej płycie "Renesans", w której wciela się w rolę Starry. O czym myśli bohaterka piosenek? Czym są "biblioteki renesansu" na koncertach zespołu? Jaka jest symbolika zdjęć ilustrujących najnowszy album? O tym dowiedzą się Państwo z rozmowy z Belą Komoszyńską. Zapraszamy do słuchania!

  • 20:00 Przygody duszy. Bela Komoszyńska o nowej płycie Sorry Boys

DOSTĘP PREMIUM

Aż 60% taniej! Największa obniżka cen TOK FM Premium. Teraz podcastowe produkcje oryginalne, podcasty z audycji TOK FM oraz Radio TOK FM bez reklam z 60% zniżką!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA