REKLAMA

Między Słowami

Między Słowami
Pora emisji:
Sobota: 20:00 - 21:00
Prowadzący:
Udostępnij:
Autorska audycja poświęcona dobrej muzyce oraz jej twórcom i twórczyniom. Rozwiń »

To program dla tych, którzy chcą odkrywać oryginalne brzmienia spoza tzw. "głównego nurtu", choć oczywiście nie stronimy od muzyki popularnej. Jeśli coś zasługuje na uwagę, z pewnością pojawi się w audycji "Między Słowami". Niekoniecznie liczy się wielka ilość odtworzeń czy dobra sprzedaż muzyki. My stawiamy przede wszystkim na jakość.

W ciągu ostatnich lat można było w programie usłyszeć różne gatunki. Był pop, hip-hop, ostry metal, blues, rock w wielu odmianach, punk, elektronika, trip-hop, world music, psychodela...

"Między Słowami" to również miejsce spotkań twórców i twórczyń kultury. Nasze studio regularnie odwiedzają osobistości polskiej sceny. Zawsze jest bardzo ciekawie.

Na antenie Radia TOK FM od 2012 roku.

Kanał audycji "Miedzy Słowami" w komunikatorze Telegram Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI

REKLAMA

POZNAJ INNE AUDYCJE

DZISIAJ W PROGRAMIE

Grupa Dr Misio powraca z nowym utworem "Chory na Polskę". Jego tekst powstał na podstawie "Choroby polskiej" zespołu Farben Lehre, którego autorem jest Wojciech Wojda. Arkadiusz Jakubik, lider zespołu, który jest również uznanym aktorem, opowiada Kamilowi Wróblewskiemu o historii jego powstania. Opowiada również o płycie i filmie "Romeo i Julia żyją", który będzie chciał wkrótce zrealizować. Zdradził w Radiu TOK FM, że muzyka jest już gotowa i czeka "w szufladzie" na swój moment. Zapraszamy do wysłuchania rozmowy. Arkadiusz Jakubik opowiada czym są dla niego patriotyzm i wolność. Zdradza również trochę informacji o nowej płycie zespołu Dr Misio.

Boję się, że ten tekst będzie aktualny za

  • 20:00 Niedobór polskości. Arkadiusz Jakubik emocjonalnie o patriotyzmie

DOSTĘP PREMIUM

Wszystkie audycje, kiedy chcesz! Teraz TOK FM Premium 30% taniej: podcastowe produkcje oryginalne, Radio TOK FM bez reklam i podcasty z audycji. Nie zwlekaj, słuchaj wygodniej!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA