REKLAMA

Usłysz Swoje Miasto

Usłysz Swoje Miasto
Udostępnij:
Usłysz Swoje Miasto! TOK FM znów rusza w Polskę, by dyskutować z kandydatami na prezydentów miast. Rozwiń »

12 miejscowości i 12 przedwyborczych debat - o problemach mieszkańców, miejskich wyzwaniach, potrzebnych inwestycjach i sporach o kształt przestrzeni publicznej. Pierwsza debata z cyklu Usłysz Swoje Miasto już 11 września.

To kolejna odsłona akcji "Usłysz swoje miasto" przygotowywanej przez Radio TOK FM. Dyskusje prowadzić będą dziennikarze stacji: Agata Kowalska, Michał Janczura, Małgorzata Waszkiewicz, Jakub Medek i Mikołaj Lizut. Ale debaty z kandydatami, jak zawsze, będą otwarte dla publiczności - każdy może przyjść i zadać własne pytanie lub po prostu przysłuchiwać się dyskusji. Wstęp jest wolny, bez zapisów.

Cykl potrwa 6 tygodni. Debaty odbywać się będą w każdy wtorek i czwartek między godz. 18 a 20. Początek 11 września w Białymstoku, finał akcji 18 października w Warszawie. Oto harmonogram debat:

11 września - Białystok
13 września - Radom
18 września - Łódź
20 września - Wrocław
25 września - Poznań
27 września - Szczecin
2 października - Kraków
4 października - Katowice
9 października - Gdańsk
11 października - Toruń
16 października - Lublin
18 października - Warszawa

Nie możesz być na miejscu? Nic straconego! Wszystkie debaty będą transmitowane na antenie Radia TOK FM, a także na portalu tokfm.pl oraz na profilu radia na Facebooku. Echo dyskusji już po ich zakończeniu pozostanie na antenie - po 20 Paweł Sulik w audycji "Hyde Park" będzie zbierał wnioski i opinie słuchaczy.
Debaty z kandydatami na prezydentów miast to główny punkt akcji, jednak cykl "Usłysz swoje miasto" to również reporterska podróż po odwiedzanych miejscowościach. W każdy wtorek i czwartek reporterzy TOK FM w sześciu odsłonach będą opowiadać o tym, czym żyje miasto i jego mieszkańcy.

Więcej informacji na: www.tokfm.pl/uslysz

FB: https://www.facebook.com/events/896614970535956/

#Usłysz

. Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI

REKLAMA

POZNAJ INNE AUDYCJE

DOSTĘP PREMIUM

TOK FM Premium 40% taniej. Radio TOK FM bez reklam, podcasty z audycji i podcasty tylko dla Subskrybentów.

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA