REKLAMA

Przewodnik Technologiczny TOK FM

Przewodnik Technologiczny TOK FM
Prowadzący:
E-mail:
Udostępnij:
W programie można usłyszeć porady finansowe, technologiczne i inne przygotowywane przez dziennikarzy Radia TOK FM. Rozwiń »

Redakcja czeka na zgłoszenia od słuchaczy, zawierające opis spraw czy tematów, które powinien podjąć "Poradnik". Można je przesyłać na adres e-mailowy poradnik@tok.fm. Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI

REKLAMA

POZNAJ INNE AUDYCJE

DZISIAJ W PROGRAMIE

W ostatnim czasie są rozsyłane maile podszywające się pod rządowe strony. Jeśli zobaczą Państwo wiadomość, którego nadawcą jest administrator biznes.gov.pl, proszę zachować szczególną ostrożność, zwłaszcza jeśli w jej treści będzie o załączonym powiadomieniu elektronicznym i obowiązku przeczytania go do wskazanej daty. Inaczej wywołane zostaną, cytat, "odpowiednie skutki zgodnie z obowiązującymi przepisami".

Jak donosi serwis niebezpiecznik.pl, atak dotyczy komputerów z systemem Windows. Samo otwarcie maila nie stanowi zagrożenia. Nie można otwierać załącznika. To spakowany plik z rozszerzeniem rar, który zawiera plik vbs. Jeśli go Państwo rozpakują i otworzą, na komputerze zostanie zainstalowane złośliwe oprogramowanie. Może zostać zablokowane, ale to wtedy gdy mamy antywirus Windows Defender. Tak czy owak proszę uważać na takie wiadomości i nie otwierać załączników.

  • 17:55 Uwaga na fałszywe maile podszywające się pod biznes.gov.pl!

DOSTĘP PREMIUM

Posłuchaj o tym, co ważne w TOK FM Premium. Teraz podcastowe produkcje oryginalne, podcasty z audycji TOK FM oraz Radio TOK FM bez reklam 40% taniej! Bądź na bieżąco.

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA