REKLAMA

Studio Plac

Na program zapraszają Anna S. Dębowska, Agata Diduszko-Zyglewska, Aleksandra Dziadykiewicz, Karolina Głowacka, Przemysław Iwańczyk, Agata Kowalska, Roman Kurkiewicz, Mateusz Luft, Cezary Łasiczka, Bartłomiej Pograniczny, Roch Siciński, Paweł Sulik, Mariusz Szczygieł, Patrycja Wanat, Krzysztof Woźniak i Hanna Zielińska. Rozwiń »

Studio Plac to efekt współpracy warszawskiego Teatru Studio z redakcją Radia TOK FM.

To program o mieście, jego mieszkańcach, mniej i bardziej ważnych sprawach, którymi żyją.

O kulturze, rozrywce, polityce, przyrodzie i zdrowym życiu.

Audycje są przygotowane nie tylko przez dziennikarzy Radia TOK FM, ale również przez ludzi mediów, kultury i społeczników zaproszonych do współpracy przy projekcie „Plac Defilad”.

Mamy to szczęście, że codziennie spotykamy na Placu ludzi, którzy mają do powiedzenia wiele ciekawych rzeczy. Teatr Studio, we współpracy z liczną grupą lokalnych animatorów, artystów i aktywistów od czterech lat animuje letni program społeczno-kulturalny na Placu Defilad w Warszawie.

Spróbujmy jak najwięcej zachować w warszawskim archiwum, by budować miejską pamięć i dzięki niej skuteczniej się rozwijać.

Zapraszamy do słuchania. Zapraszamy do robienia miasta.


Projekt Plac Defilad dofinansowano ze środków miasta st. Warszawa Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI

REKLAMA

POZNAJ INNE AUDYCJE

DOSTĘP PREMIUM

Więcej niż na antenie! Teraz TOK FM Premium 30% taniej: podcastowe produkcje oryginalne, Radio TOK FM bez reklam i podcasty z audycji. Nie zwlekaj, słuchaj wygodniej!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA