REKLAMA

Kawiarnia Naukowa

Kawiarnia Naukowa
Udostępnij:
Kawiarnia Naukowa Festiwalu Nauki powstała w 1999 roku, a pierwsze spotkanie odbyło się dokładnie 25.11.1999r. Rozwiń »
Pomysłodawczynią i prowadzącą jest prof. Magdalena Fikus.
Spotkania odbywają się raz w miesiącu od października do czerwca, w każdy trzeci poniedziałek miesiąca o godzinie 18-ej.

Prowadząca co miesiąc zaprasza specjalistę w swojej dziedzinie, aby przybliżył tematykę przy kawie, herbacie i ciastkach. Dzięki takiej formie każdy może dowiedzieć się ciekawych dla siebie rzeczy i włączyć się w dyskusje.

W przeciągu 20 lat Kawiarni parokrotnie zmienialiśmy miejsca. Lokalizacji, w których odbywały się Kawiarnie było 8, głównie w Śródmieściu, współpracowały z nami takie miejsca jak kawiarnie, uczelnie, siedziby pism. Zmiany wynikały z coraz to większym zainteresowaniem ze strony uczestników spotkań, w tym roku średnio na miesiąc przychodzi ok. 150 osób. Dzięki różnorodnej tematyce Kawiarnia przyciąga wiele osób z różnych środowisk. Aktualnie spotkania odbywają się na ul. Nowy Świat w Pałacu Staszica dzięki uprzejmości Polskiej Akademii Nauk. Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI

REKLAMA

POZNAJ INNE AUDYCJE

DOSTĘP PREMIUM

Wszystkie audycje, kiedy chcesz! Teraz TOK FM Premium 30% taniej: podcastowe produkcje oryginalne, Radio TOK FM bez reklam i podcasty z audycji. Nie zwlekaj, słuchaj wygodniej!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA