REKLAMA

Weekend Radia TOK FM

Weekend Radia TOK FM
Pora emisji:
Sobota: 21:00 - 24:00
Prowadzący:
Udostępnij:
U TOKTORA - sobota i niedziela godz. 16:00 Rozwiń »
Czy jest coś ważniejszego niż nasze zdrowie i życie? Czy jest coś co wzbudza większe emocje? Wszyscy mamy pytania, wątpliwości, obawy. W programie "U TOKtora" w imieniu Państwa zadaję pytania najlepszym z najlepszych lekarzom - autorytetom świata medycznego. Rozmawiam prostym językiem i zmuszam moich gości by takim też mówili. Wychodzę z założenia, że jeśli ja - siedząc vis -a-vis mojego gościa czegoś nie rozumiem, to słuchacz jedzący obiad , myjący naczynia, krzątający się między kuchnią a jadalnią też tego nie rozumie.

ZIELONO MI - sobota 21:00-23:00
Dwugodzinny blok programów poświęcony środowisku, przyrodzie, zwierzętom. Rozmawiam o energetyce, smogu, lasach, odpadach. Zadaję pytania o klimat, OZE ale także o to czy zwierzęta myślą i czy może istnieć świat bez mięsa. także Przedstawiam ludzi dla których ekologia to nie modne hasło, lecz sens działania

OPOWIEDZ MI SWOJĄ HISTORIĘ - sobota 23:00-24:00
Każdy ją ma. Ale swoje historie mają także przedmioty, organizacje, idee. Szukam dla Państwa historii ciekawych i inspirujących. Takich, które niosą emocję, także te bolesne. Rozmawiam z bohaterami książek i ich autorami, pasjonatami i wizjonerami. Tymi których życie i radzenie sobie z trudną rzeczywistością. mogą być dla innych przykładem jak samemu przeżyć trudne chwile. Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI

REKLAMA

POZNAJ INNE AUDYCJE

DZISIAJ W PROGRAMIE

Po godzinie 21 przyjrzymy się kotom razem z dr n. weterynaryjnych Jagną Kudłą, która specjalizuje się w leczeniu zaburzeń zachowania psów i kotów. Dowiemy się czemu koty oddają mocz na nasze łózko (i czemu nie należy na nie z tego powodu krzyczeć) oraz jak upodobnienie kota do Marii Stuart może uchronić ptaki przed zjedzeniem.

O 22 wybierzemy się w podróż dookoła świata z pilotką wycieczek Beatą Radecką z Go Travel. Odpowiemy na pytanie, czy to bardziej praca, czy jednak trochę też wakacje.

Ostatnim kierunkiem dzisiejszego wieczoru będzie Teneryfa i pozostałe Wyspy Kanaryjskie. Po zdaniu trudnego, wielogodzinnego ustnego i pisemnego egzaminu Monika Eliza Miśkowiec została licencjonowaną przewodniczką po wyspach i razem z mężem Tomaszem założyła biuro podróży "Teneryfa po polsku". Będzie o tym, co warto zobaczyć, czemu Wyspy Kanaryjskie nie są letnim kierunkiem i czym się od siebie różnią.

  • 21:00 Koty - jak mało o nich wiemy i nie zauważamy, gdy cierpią
  • 22:00 Pilot wycieczek - między darmowymi wakacjami a ciężką pracą. Opowieści z życia pilotki
  • 23:00 Teneryfa po polsku, czyli historia Moniki i Pawła

DOSTĘP PREMIUM

Słuchaj podcastów TOK FM bez reklam. Skorzystaj z 40% rabatu, wybierz pakiet "Aplikacja i WWW" i słuchaj wygodniej z telefonu!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA