REKLAMA

Weekend Radia TOK FM

Weekend Radia TOK FM
Pora emisji:
Sobota: 21:00 - 24:00
Prowadzący:
Udostępnij:
Sobota, godz. 15:00 - "W świetle prawa" - Kruczki prawne, zawiłe przepisy, skomplikowane umowy i niezrozumiałe decyzje administracyjne? Sytuację rozjaśnia Ewa Podolska i jej goście. Oczywiście, w świetle prawa. Rozwiń »

Sobota, godz. 16:00 - "TOK, TOK na Wysokich Obcasach" - sobotni dodatek do Gazety Wyborczej w eterze. Najciekawsze artykuły, niezwykłe kobiety i ich historie wprost z Wysokich Obcasów. W sobotę po 16 stukamy obcasami i szeleścimy kartkami aktualnego numeru.

Sobota, godz. 18:00 - "Zielono mi" - dwie "zielone godziny". Ekologia i zwierzęta. Ochrona środowiska i zdrowy styl życia. Ale także spory i kontrowersje ? jak troszczyć się o świat , który nas otacza?

Niedziela, godz. 15:00 - "Dość Przemocy!" - jak sobie radzić w sytuacji, gdy doświadczamy lub jesteśmy świadkami przemocy? Jak pomagać osobom doświadczającym przemocy? Jak jej zapobiegać? Razem z ekspertkami i ekspertami z organizacji pozarządowych rozmawiamy o tym jak przerwać zaklęty krąg przemocy.

Niedziela, godz. 16:00 - "Więcej niż kino ? najważniejsze filmy polskie" (co 2 tyg.) - Skarb, Popiół i Diament, Nóż w wodzie, Rejs, Perła w Koronie, Człowiek z Marmuru ? to tylko niektóre z nich. Śmialiśmy się na nich i płakali. Staliśmy w kolejkach po bilety, dyskutowali i po 5 razy oglądali. A może niektórzy z nas dopiero je odkrywają?... W czasach gdy powstawały były czymś więcej niż kino. Najważniejsze filmy polskie ! Odkrywa je dla nas na nowo znakomity krytyk filmowy Bożena Janicka.

Niedziela, godz. 16:00 - "Na kłopoty Kolińska" (co 2 tyg.) - Małgorzata Kolińska-Dąbrowska, dziennikarka Gazety Wyborczej przedstawia ludzi w momentach trudnych, nieraz dramatycznych walczących z losem, często z urzędami. Szuka odpowiedzi na pytanie - dlaczego stosowanie przepisów doprowadziło do takich sytuacji i co można zrobić ? Scenariusze pisze samo życie ? i nasi słuchacze.

Niedziela, godz. 22:00 - "U TOKtora" - W niedzielny wieczór zapraszamy na spotkanie z lekarzem. Ewa Podolska rozmawia ze swoimi gośćmi o chorobach występujących powszechnie, ale również tych dotykających niewielu z nas. Zawsze z telefonami od słuchaczy, którzy na antenie mogą zasięgnąć fachowej porady. Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI

REKLAMA

POZNAJ INNE AUDYCJE

DOSTĘP PREMIUM

Słuchaj podcastów TOK FM bez reklam. Wybierz pakiet "Aplikacja i WWW" i słuchaj wygodniej z telefonu!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA