REKLAMA

SexPodcast

SexPodcast
E-mail:
Udostępnij:
Seksuolog i seksuolożka o seksie - bez tabu, uprzedzeń, stereotypów. Pytania i odpowiedzi, ciekawe dyskusje, różne punkty widzenia. Słuchaj podcastu i audycji Dobry Seks na antenie TOK FM w niedziele po 23:00. Rozwiń »
Dr n. med. Robert Kowalczyk jest seksuologiem klinicznym, psychoterapeutą oraz kierownikiem Zakładu Seksuologii Wydziału Psychologii i Nauk Humanistycznych Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego. Współpracuje naukowo i dydaktycznie z Uniwersytetem SWPS oraz Warszawskim Uniwersytetem Medycznym. Jest psychoterapeutą w Centrum Terapii Lew-Starowicz w Warszawie, a także członkiem Europejskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej (ESSM) oraz Rady Naukowej (MSM) Krajowego Centrum ds. AIDS – agendy ministra zdrowia. Jako autor bądź współautor opublikował kilkadziesiąt artykułów o zasięgu krajowym i międzynarodowym.
Dr n. med. Aleksandra Krasowska - lekarz, specjalistka psychiatrii i seksuologii. Pracownik Katedry i Kliniki Psychiatrycznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Kieruje Poradnią Leczenia Nerwic Centrum Psychoterapii Szpitala Nowowiejskiego. Przyjmuje pacjentów także w Poradni Seksuologicznej i Patologii Współżycia Szpitala Nowowiejskiego w Warszawie, jak również w ramach praktyki prywatnej. Członek Zarządu Polskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej. Członek Europejskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej. Autorka lub współautorka licznych doniesień oryginalnych prezentowanych w kraju i zagranica, jak również publikacji z zakresu psychiatrii i seksuologii. Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI

REKLAMA

POZNAJ INNE AUDYCJE

DOSTĘP PREMIUM

Wszystkie audycje, kiedy chcesz! Teraz TOK FM Premium 30% taniej: podcastowe produkcje oryginalne, Radio TOK FM bez reklam i podcasty z audycji. Nie zwlekaj, słuchaj wygodniej!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA