REKLAMA

Debata Europejska

Debata Europejska
E-mail:
Udostępnij:
Jaka ma być przyszłość Europy, jakie problemy muszą rozwiązać Europejczycy, by żyć w prosperującej wspólnocie? Jaka jest przyszłość UE? Czy w UE czujemy się bezpiecznie? Czy i jak Europa powinna się zmienić? Rozwiń »

Archiwalny podcast przygotowany wraz z Parlamentem Europejskim był cyklem audycji służących dyskusji o przyszłym kształcie Unii Europejskiej i całego kontynentu (cykl audycji towarzyszył Konferencji w sprawie Przyszłości Europy). Rozmowy z zaproszonymi gośćmi, ekspertami i politykami, którzy decydują o tym, co będzie kiedyś, o polityce klimatycznej i jej konsekwencjach dla Europejczyków; o tym jak powinna wyglądać polityka migracyjna, jak budować gospodarkę opartą o ideę sprawiedliwości społecznej.

Debata Europejska była również platformą wymiany poglądów, gdzie każdy z Państwa mógł podzielić się swoją refleksją. Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI

REKLAMA

POZNAJ INNE AUDYCJE

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach programu dotacji Parlamentu Europejskiego w dziedzinie komunikacji. Parlament Europejski nie uczestniczył w przygotowaniu materiałów; podane informacje nie są dla niego wiążące i nie ponosi on żadnej odpowiedzialności za informacje i stanowiska wyrażone w ramach projektu, za które zgodnie z mającymi zastosowanie przepisami odpowiedzialni są wyłącznie autorzy, osoby udzielające wywiadów, wydawcy lub nadawcy programu. Parlament Europejski nie może być również pociągany do odpowiedzialności za pośrednie lub bezpośrednie szkody mogące wynikać z realizacji projektu.

DOSTĘP PREMIUM

Wszystkie audycje, kiedy chcesz! Teraz TOK FM Premium 30% taniej: podcastowe produkcje oryginalne, Radio TOK FM bez reklam i podcasty z audycji. Nie zwlekaj, słuchaj wygodniej!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA