REKLAMA

Debata Europejska

Debata Europejska
E-mail:
Udostępnij:
Jaka ma być przyszłość Europy, jakie problemy muszą rozwiązać Europejczycy, by żyć w prosperującej wspólnocie? TOK FM wraz z Parlamentem Europejskim startuje z Debatą Europejską, nowym cyklem audycji służących dyskusji o przyszłym kształcie Unii Europejskiej i całego kontynentu (nasz cykl audycji towarzyszy Konferencji w sprawie Przyszłości Europy). Z zaproszonymi gośćmi, ekspertami i politykami, którzy dzisiaj decydują o tym, co będzie kiedyś, porozmawiamy o polityce klimatycznej i jej konsekwencjach dla Europejczyków; o tym jak powinna wyglądać polityka migracyjna, jak budować gospodarkę opartą o ideę sprawiedliwości społecznej. Rozwiń »

Debata Europejska będzie również platformą wymiany poglądów, gdzie każdy z Państwa będzie mógł podzielić się swoją refleksją. Dlatego zachęcamy, aby wziąć udział w jej współtworzeniu już dziś. Jaka jest przyszłość UE? Czy w UE czujemy się bezpiecznie? Czy i jak Europa powinna się zmienić? Proszę do nas pisać na adres europa@tok.fm

Zachęcamy do zabrania głosu na antenie w czasie debaty! Czekamy na Państwa pod numerem: 22 44 44 044! Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI

REKLAMA

POZNAJ INNE AUDYCJE

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach programu dotacji Parlamentu Europejskiego w dziedzinie komunikacji. Parlament Europejski nie uczestniczył w przygotowaniu materiałów; podane informacje nie są dla niego wiążące i nie ponosi on żadnej odpowiedzialności za informacje i stanowiska wyrażone w ramach projektu, za które zgodnie z mającymi zastosowanie przepisami odpowiedzialni są wyłącznie autorzy, osoby udzielające wywiadów, wydawcy lub nadawcy programu. Parlament Europejski nie może być również pociągany do odpowiedzialności za pośrednie lub bezpośrednie szkody mogące wynikać z realizacji projektu.

DOSTĘP PREMIUM

TOK FM Premium teraz 40% taniej. Wybierz pakiet z aplikacją mobilną - podcasty, audycje i radio bez reklam zawsze pod ręką.

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA