REKLAMA

Dwudziesta trzecia

Dwudziesta trzecia
Udostępnij:
Tomasz Winkler to bohater kryminalnego cyklu o byłym gliniarzu, usuniętym ze służby za przestępstwo, którego nie popełnił. Teraz bierze sprawy, z jakimi lepiej nie iść na policję. W "Dwudziestej trzeciej", czyli pierwszej części cyklu, zdesperowany biznesmen oferuje Winklerowi sporą nagrodę za zdobycie dowodów obciążających domniemanego mordercę jego żony. Problem w tym, że główny podejrzany wydaje się czysty… Gdy śledztwo utyka w martwym punkcie, z pomocą przychodzą nietypowi sojusznicy: siedemdziesięcioletnia fanka sudoku i mocnych trunków oraz specjalistka od trudnej młodzieży. Żadne z nich nie przypuszcza nawet, że trop prowadzi w stronę dużo straszniejszej zbrodni… Rozwiń »


“Dwudziesta trzecia” to współczesny miejski kryminał, pełen barwnie nakreślonych postaci, podszyty sardonicznym poczuciem humoru, wznowiony w odświeżonej wersji. Kolejne części cyklu pt. “Zimny trop” i “Szwedzki kryminał” ukazały się jesienią 2021 roku. Premiera czwartego tomu cyklu zaplanowana jest na rok 2022.

Czyta: Wojciech Żołądkowicz
Wydawca: Wydawnictwo Agora

Wolisz książkę w wersji papierowej lub elektronicznej? Tu możesz ją zamówić: Tutaj sprawdź Ebook >>Tutaj sprawdź książkę >>

Audiobook "Dwudziesta trzecia" Beaty i Eugeniusza Dębskich dostępny dzięki uprzejmości Wydawnictwa Agora. Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI

REKLAMA

POZNAJ INNE AUDYCJE

DOSTĘP PREMIUM

Podcasty TOK FM oraz radio TOK+Muzyka bez reklam - teraz 40% taniej w zimowej promocji!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA