REKLAMA

Lekcje z Europy Wschodniej

Lekcje z Europy Wschodniej
Prowadzący:
Udostępnij:
W szczególności po wybuchu pandemii Covid-19 i po rosyjskiej inwazji na Ukrainę przekonaliśmy się jak powszechna i szkodliwa dla naszego bezpieczeństwa potrafi być dezinformacja oraz zewnętrzna ingerencja w demokracje. Rozwiń »


W podcaście „Lekcje z Europy Wschodniej” Jakub Medek opowiada o tym, jak dezinformacja i fake newsy zmieniają życie społeczne i polityczne u naszych bliższych i dalszych sąsiadów. Oraz o tym, jakie wnioski z tego możemy wyciągnąć dla Polski.


Musimy zdawać sobie sprawę z tego, że nieustannie jesteśmy poddawani działaniu taktyk manipulacyjnych, które mają wpływ na to co myślimy i na to, jak działamy, jako społeczeństwo.

W Lekcjach z Europy Wschodniej Jakub Medek przygląda się trzem przykładom fałszywych narracji ze Słowacji, Czech i Litwy, które dotyczą nagonki na osoby LGBT+, antyuchodźczej propagandy i rosyjskiej dezinformacji w Internecie. Jak z tymi problemami, które przecież dobrze znamy z Polski, radzą sobie inne kraje? Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI

REKLAMA

POZNAJ INNE AUDYCJE

DOSTĘP PREMIUM

Wszystkie audycje, kiedy chcesz! Teraz TOK FM Premium 30% taniej: podcastowe produkcje oryginalne, Radio TOK FM bez reklam i podcasty z audycji. Nie zwlekaj, słuchaj wygodniej!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA