REKLAMA

Gabinet Cieni

Gabinet Cieni
Pory emisji:
Poniedziałek - Piątek: 19:10 - 19:20
Sobota, Niedziela: 07:15 - 07:20
Prowadzący:
Udostępnij:
"GABINET CIENI" to codzienny portret polityka, który w wyborach 15 października chce uzyskać mandat poselski. Rozwiń »

Reporter TOK FM Maciej Kluczka przyjrzy się sylwetkom kilkudziesięciu polityków i polityczek ze wszystkich partii, które w mijającej kadencji Sejmu miały swoją parlamentarną reprezentację. Będzie to lista skompletowana subiektywnie, ale z uwzględnieniem kilku istotnych czynników.

Każdy i każda z nich kandyduje, by zostać posłem, posłanką, ale jeśli ich formacja będzie tworzyć przyszłą koalicją rządową, to mogą odegrać też dodatkową, bo ministerialną rolę. Część z nich nie musi wchodzić do rządu, by wpływać na prace rządowej koalicji. Są na tyle barwnymi postaciami, że ich wypowiedzi i działania odbijają się szerokim echem w publicznej dyskusji i często wpływają na decyzje ministrów. Mają swoje sprecyzowane poglądy, których nie boją się publicznie prezentować. Wchodzą w często burzliwe, ale jednocześnie merytoryczne dyskusje. A co o nich mówi się w sejmowych kuluarach? I jacy są prywatnie?

Po odpowiedzi na te pytania Maciej Kluczka zaprasza od poniedziałku do piątku po godzinie 19:00 w programie "Tok360" oraz w sobotnie i niedzielne Poranki Radia TOK FM po godz. 7:15. Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI

REKLAMA

POZNAJ INNE AUDYCJE

DZISIAJ W PROGRAMIE

  • 07:15 Zbigniew Ziobro, Suwerenna Polska

DOSTĘP PREMIUM

TOK FM Premium 40% taniej. Radio TOK FM bez reklam, podcasty z audycji i podcasty tylko dla Subskrybentów.

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA