REKLAMA

Wieczór - Karolina Lewicka

Pora emisji:
Poniedziałek 21:00 - 24:00
Prowadzący:
E-mail:
Udostępnij:
21:00 - "Merytokracja" - "Ja Panu nie przerywałem!" Cięcie. "To jest skandal!" Cięcie. "Moja racja jest najmojsza!" Cięcie. Nie chcemy krzyczeć o polityce. Chcemy o niej mówić. Problemy ważne, nie - wydumane. Ujęcie eksperckie, nie - partyjne. Byle dalej od Wiejskiej, stąd - być może - bliżej prawdy. Rozwiń »

22: 00 - "Historia w TOKu" - Powrót do przeszłości. Na innych warunkach. Nie tylko fakty historyczne, także historia kontrfaktyczna. Zapytamy, co by było, gdyby...gdyby wcześniej, a nie poźniej...gdyby w prawo, nie w lewo...gdyby raz, nie dwa. Gdybologia stosowana, bo przecież - jak mawiał Stanisław Jerzy Lec - "historia to zbiór zdarzeń, które nie musiały zajść".

23:00 - "Zjawisko" - Świat galopuje. Ledwo można nadążyć. Mikstura, która pozwala myśleć dwa razy szybciej? Niezłe rozwiązanie, ale takie rzeczy - na razie - tylko u George' a Herberta Wellsa. I jeszcze... w poniedziałkowe wieczory w Radiu TOK FM. U nas o zjawiskach, które właśnie się rodzą. Pod naszym bokiem. My zauważymy je za Was. Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI

POZNAJ INNE AUDYCJE

DZISIAJ W PROGRAMIE

Zaprasza Karolina Lewicka

  • 21:20 Niedokończona emancypacja? 100 lat praw wyborczych kobiet
  • 22:00 Jak wyglądała historia Teatru Narodowego?
  • 23:00 Ojcowie Niepodległości: Roman Dmowski

DOSTĘP PREMIUM

Nieograniczony dostęp do wszystkich audycji TOK FM, także archiwalnych. Wykup Dostęp Premium i słuchaj podcastów, bez reklam!

Kup teraz

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Przedłuż dostęp Premium taniej!