REKLAMA

"Od 15 lat obserwuję, jak realizujecie swój plan 5-letni". 388. Lista Przebojów TOK FM

Data emisji:
2018-08-17 14:40
Audycja:
Lista Przebojów TOK FM
Prowadzący:
Czas trwania:
15:55 min.
Udostępnij:

Mijający tydzień to wielka, zdaniem organizatorów, defilada z okazji święta Wojska Polskiego - w wielu audycjach TOK FM mówiono o tym, że o stanie polskiej armii świadczy nie tylko to, co w tej defiladzie pojechało i przeleciało ale też - co w tej defiladzie nie pojechało, nie poleciało i nie popłynęłoby, gdyby przewidywano także paradę okrętów. W "Liście" natomiast pojawi się wątek: w co ubrali się żołnierze i skąd te mundury musieli wziąć, żeby w ogóle mogli je mieć. Ponadto polityczne i osobiste refleksje przewodniczącego SLD, prezes PSL o końskim uśmiechu i kolejny, ujarzmiony dopiero po niewczasie, telefon w studiu. Rozwiń »
Do premier dołącza bezapelacyjny zwycięzca notowania 387.: profesor Jerzy Bralczyk, na drugim miejscu: wiceminister, którego władza chyba trochę przytłacza, na trzecim zaś, ex aequo, fragmenty uroczego ping-ponga w przekomarzaniu się z audycji Off-Czarek. Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: LISTA PRZEBOJÓW TOK FM

Więcej podcastów tej audycji

POPULARNE

DOSTĘP PREMIUM

Nieograniczony dostęp do wszystkich audycji TOK FM, także archiwalnych. Wykup Dostęp Premium i słuchaj podcastów, bez reklam!

Kup teraz

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Przedłuż dostęp Premium taniej!