REKLAMA

Koniec Flash Playera. Adobe zaleca go jak najszybciej odinstalować. Jak to zrobić?

Przewodnik Technologiczny TOK FM
Data emisji:
2021-01-04 17:50
Prowadzący:
Czas trwania:
01:18 min.
Udostępnij:

Firma Adobe z końcem 2020 roku przestała wspierać Flash Playera i dla bezpieczeństwa radzi go jak najszybciej odinstalować. Rozwiń »

Przypomnijmy, Flash Player, w dużym uproszczeniu, był wtyczką do przeglądarek, dzięki której mogliśmy korzystać z multimedialnych elementów na stronach internetowych, również grać lub oglądać filmy. Bannery swego czasu były też we Flashu.

Technologia od dawna była jednak przestarzała. Już 10 lat temu mocno ją krytykował Steve Jobs. Nie działała ona zresztą od początku na iPhone’ach i iPadach.

Firma Adobe, twórca Flash Playera, ze względu na bezpieczeństwo, zaleca go jak najszybciej odinstalować. Jak to zrobić? Najlepiej pobrać ze strony producenta specjalny program odinstalowujący. Link: Windows, Mac.

Więcej informacji na stronie Adobe. Zwiń «

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
przewodnik technologiczny TOK FM Kamil Wróblewski zapraszam firma Adobe z końcem 2020 roku przestała wspierać flash playera i dla bezpieczeństwa radzi jak najszybciej odinstalować przypomnijmy flash Player w dużym uproszczeniu był wtyczką do przeglądarek, dzięki którym mogliśmy korzystać z multimedialnych elementów na stronach internetowych również grać lub oglądać filmy banery swego czasu również były refleksu technologie od dawna było jednak przestarzała już 10 lat Rozwiń » temu mocno krytykował z tych opcji nie działała ona zresztą od początku iPhone ach, jak opadach firma Adobe twórca flash playera ze względu na bezpieczeństwo zalet tego jak najszybciej odinstalować najlepiej pobrać ze strony producenta specjalny program od, instalując c wystarczy w wyszukiwarce wpisać Adobe flash i kliknąć link kierujący do strony producenta najprawdopodobniej będzie na samej górze odnośnik jest również w opisie podcastu jeśli nie podejmą państwo żadnych działań od 12stycznia 2021 roku flash Player tak czy owak będzie automatycznie blokował treści tej technologii warto jednak zastosować się do zaleceń producenta i program usunąć już teraz do usłyszenia Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: PRZEWODNIK TECHNOLOGICZNY TOK FM

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POSŁUCHAJ RÓWNIEŻ

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

TOK FM Premium 40% taniej. Radio TOK FM bez reklam, podcasty z audycji i podcasty tylko dla Subskrybentów.

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA