REKLAMA

Samsung szykuje nowe gadżety. Co zaprezentuje 14 stycznia?

Przewodnik Technologiczny TOK FM
Data emisji:
2021-01-05 17:50
Prowadzący:
Czas trwania:
01:42 min.
Udostępnij:

14 stycznia będzie ważnym dniem dla gadżeciarzy. Wtedy właśnie Samsung pokaże nowy sprzęt podczas imprezy pt. "Galaxy Unpacked", która - tak samo jak w przypadku prezentacji Apple, odbędzie się online. Z wiadomych powodów. Co zobaczymy 14 stycznia? Oficjalnych komunikatów na razie brak. Ale są oczywiście przecieki, plotki i oczekiwania. Dzisiaj więc o tym, co mówi się na mieście. A raczej pisze w internecie.

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
przewodnik technologiczny TOK FM Kamil Wróblewski zapraszam 14 stycznia będzie ważnym dniem dla życia marzy wtedy właśnie Samsung pokaże nowy sprzęt podczas imprezy pt. Galaxy Antrakt, która tak samo jak w przypadku prezentacji apu odbędzie się online z wiadomych powodów co zobaczymy 14stycznia oficjalnych komunikatów na razie brak, ale są oczywiście przecieki plotki i oczekiwania dzisiaj, więc o tym co mówi się na mieście raczej pisze w internecie jednym z produktów jest Rozwiń » nowy smartfon Galaxy serwis Info cie pisze nawet o nowej linii modelu US 21, na którą mogą składać się 3 modele 2 różniące się rozmiarami 1 bardziej wypasiony z lepszymi specyfikacjami technicznymi m.in. aparatem wszystkie modele mają mieć 60 lub 120 sercowe ekrany i oczywiście możliwość korzystania z technologii 52 nie ma za to jasności czy Samsung pójdzie drogą apu i do nowych modeli nie będzie dołączył zasilaczy słuchawek w internecie krąży również plotki o nowej generacji dousznych słuchawek i VAT ze sterowaniem na dotyk oraz etui do bezprzewodowego ładowania można też przeczytać Obry blokach, które można lokalizować dzięki technologii pilotów w podobnym rozwiązaniu plotkuje się również w kontekście firmy apu proszę jednak pamiętać, że to nie są oficjalne informacje, lecz doniesienia, o których można przeczytać w internecie na podstawie plotek przecieków i prawdopodobnie również kontrolowanych przecieków przypomina Samsung zaprezentuje nowe produkty w czwartek 14stycznia do usłyszenia Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: PRZEWODNIK TECHNOLOGICZNY TOK FM

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

TOK FM Premium - Radio TOK FM bez reklam: czyli TOK + Muzyka, podcasty z audycji Radia TOK FM oraz podcastowe produkcje oryginalne TOK FM. Tylko teraz w cenie 15 zł za miesiąc. Na zawsze!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA