REKLAMA

Koniec z "lajkowaniem" stron na Facebooku

Przewodnik Technologiczny TOK FM
Data emisji:
2021-01-08 17:50
Prowadzący:
Czas trwania:
01:27 min.
Udostępnij:

Mam dla Państwa wiadomość, która dla niektórych może się okazać wstrząsająca. Uwaga: koniec z "lajkami" na Facebooku. Rozwiń »

No dobrze, nie do końca. Największy serwis społecznościowy na świecie zapowiada w zmiany w stronach, dlatego jeśli prowadzisz działalność na Facebooku i masz tak zwanego "fanpejdża", wkrótce zauważysz nowości. I prawdą jest, że wkrótce nie będzie się lajkować strony, lecz dodawać je do obserwowanych. Ich właściciele mogą pomyśleć: no dobrze, a co jeśli ktoś polubił stronę, ale jej nie obserwuje? Facebook wyjaśnia: Jeśli ktoś polubił stronę i obserwuje ją, nadal będzie obserwować. Z kolei jeśli ktoś polubił fanpejdża, ale go nie obserwuje, po przejściu na nową stronę to polubienie nie będzie uwzględniane.

Więcej na stronie https://www.facebook.com/business/help/NewPageExperience Zwiń «

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
przewodnik technologiczny TOK FM Kamil Wróblewski zapraszam mam dla państwa wiadomość, która dla niektórych może się okazać wstrząsająca uwaga koniec z jajkami na Facebooku no dobrze nie do końca największy serwis społecznościowy na świecie zapowiada zmiany stronach dlatego jeśli prowadzisz działalność na Facebooku ma tzw. FANT Asia wkrótce zauważysz nowości i prawdą jest, że wkrótce nie będzie się lajkowanie strony, lecz dodawać do obserwowanych w ich właściciele Rozwiń » mogą pomyśleć dobrze, a co jeśli ktoś polubił stronę, ale nie obserwuje w izbie wyjaśnia jeśli ktoś polubił stronę i obserwuje ją nadal będzie obserwować z kolei jeśli ktoś polubił fanpage albo nie obserwuje po przejściu na nową stronę to lubienie nie będzie już uwzględnione ponadto strony mają mieć bardziej przejrzysty układ osoby, które prowadzą nie będą już administratorami lub redaktorami, lecz dostaną oni pełny lub częściowy dostęp strony będą mogły też obserwować inne i tworzyć dzięki temu swój tzw. Time Klein, czyli to co widzimy na prywatnych kontach w aktualnościach Facebook również obiecuje łatwiejszy przełączanie między stronami, a swoimi profilami link do strony ze szczegółami znajdą państwo w opisie dzisiejszego podcastu do usłyszenia Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: PRZEWODNIK TECHNOLOGICZNY TOK FM

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Posłuchaj o tym, co ważne w TOK FM Premium. Teraz podcastowe produkcje oryginalne, podcasty z audycji TOK FM oraz Radio TOK FM bez reklam 40% taniej! Bądź na bieżąco.

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA