REKLAMA

Targi CES 2021: LG zapowiada smartfona ze zwijanym ekranem

Przewodnik Technologiczny TOK FM
Data emisji:
2021-01-12 17:50
Prowadzący:
Czas trwania:
01:27 min.
Udostępnij:

Ten tydzień stoi pod znakiem nowinek technologicznych, bowiem 11 stycznia rozpoczęły się targi CES w Las Vegas. Zresztą nie tylko w Las Vegas, bo tym razem wydarzenie, z wiadomych powodów, odbywa się w internecie. Dziś o gadżecie, który dopiero został zapowiedziany. To LG Rollable, smartfon ze zwijanym ekranem. Rozwiń »

Jak działa? Zobacz: TUTAJ Zwiń «

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
przewodnik technologiczny TOK FM Kamil Wróblewski zapraszam ten tydzień stoi pod znakiem nowinek technologicznych bowiem 11stycznia rozpoczęły się targi CBS w las Vegas zresztą nie tylko w las Vegas, bo tym razem wydarzenie z wiadomych powodów odbywa się w internecie dotychczas mogliśmy zobaczyć przeróżne nowinki od robota serwujący drinki przez 110 calowy telewizor wykorzystujący technologię Micro LED popyt w Polsce, czyli obroże tłumaczącą szczekanie psów dziś o innym Rozwiń » gadżecie, który dopiero został zapowiedziany to LG rodową smartfon ze zwiadem ekranem mogący być alternatywą dla składanych smartfonów produkowanych przez firmy Samsung jego idea jest niezwykle prosta w treści będziemy mogli przeglądać na ekranie rozmiaru mniejszego tabletu wiadomo wygodniej czyta się tekst ogląda zdjęcie lub firmy na większym ekranie, a jeśli chcielibyśmy porozmawiać lub po prostu wygodniej będzie używać akurat mniejszego wyświetlacza rozmiaru smartfona po prostu się on zwinie jak mogą państwo zobaczyć w opisie dzisiejszego podcastu na tokfm PL polecam, bo wygląda to bardzo futurystycznie zwijany ekran zaprezentowała również firma PC el 17 calowym tablecie targi jest potrwają do 14stycznia Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: PRZEWODNIK TECHNOLOGICZNY TOK FM

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Aż 60% taniej! Największa obniżka cen TOK FM Premium. Teraz podcastowe produkcje oryginalne, podcasty z audycji TOK FM oraz Radio TOK FM bez reklam z 60% zniżką!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA