REKLAMA

Microsoft aktualizuje Office na iPhone'y i iPady. Co nowego dostały Word, Excel i PowerPoint?

Przewodnik Technologiczny TOK FM
Data emisji:
2021-01-13 17:50
Prowadzący:
Czas trwania:
01:11 min.
Udostępnij:

Dziś garść informacji dla tych, którzy korzystają z pakietu Office na iPhone'ach i iPadach. Firma Microsoft udostępniła wczoraj nowe wersje Worda, Excela i Power Pointa. Programy zyskały kilka ciekawych funkcji i warto o nich wspomnieć.

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
przewodnik technologiczny TOK FM Kamil Wróblewski zapraszam dziś garść informacji dla tych, którzy korzystają z pakietu Office na iPhone ach, i opadach firma Microsoft udostępniła wczoraj nowe wersje Worda excela i Power pointa programy zyskały kilka ciekawych funkcji warto o nich wspomnieć zacznijmy od edytora tekstu od teraz na iPadzie do pracy w wodzie będzie można używać myszki i młodzika dla wielu to wciąż wygodniejsze narzędzia np. do zaznaczania tekstu WORD jakiś czas Rozwiń » temu dostał też możliwość otwierania więcej niż 1 dokumentu naraz od teraz to samo będzie można robić z arkuszami kalkulacyjnymi excelu Power polityk wciąż pozostaje bez sterowania myszką lub młodzikiem oraz możliwością otwierania kilku plików w 1 oknie, ale nie pozostaje też bez nowości prezent tylko, czyli inteligentny asystent podpowie państwu co można poprawić w przygotowywanej prezentacji aplikacji pakietu Office są do pobrania za darmo w AppStore, ale oczywiście z podstawowymi funkcjami, żeby korzystać ze wszystkich możliwości konieczne będzie wykupienie subskrypcji do usłyszenia Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: PRZEWODNIK TECHNOLOGICZNY TOK FM

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Więcej niż na antenie! Teraz TOK FM Premium 30% taniej: podcastowe produkcje oryginalne, Radio TOK FM bez reklam i podcasty z audycji. Nie zwlekaj, słuchaj wygodniej!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA