REKLAMA

Masz kilka kart i chcesz nimi płacić za pomocą jednej? Jest na to sposób

Przewodnik Technologiczny TOK FM
Data emisji:
2021-01-14 17:50
Prowadzący:
Czas trwania:
01:44 min.
Udostępnij:

Dzisiejszy przewodnik będzie poświęcony finansom. Czy mają Państwo więcej niż jedną kartę? Na przykład jedną debetową do konta bankowego, drugą kredytową, a trzecią wirtualną do zakupów w internecie? Rozwiń »

Istnieje możliwość płacenia nimi za pomocą... jednej karty. Takie rozwiązanie daje nam Curve. Zwiń «

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
przewodnik technologiczny TOK FM Kamil Wróblewski zapraszam dzisiejszy przewodnik będzie poświęcony finansom czy mają państwo więcej niż 1 kartę np. jedno debetową do konta bankowego drugą kredytową, a trzecią wirtualną do zakupów w internecie istnieje możliwość płacenia nimi za pomocą 1 karty takie rozwiązanie daje nam krew to brytyjski fintech, który działa również w Polsce po rejestracji w aplikacji otrzymujemy kartę nie jest to jednak karta do konta bankowego tylko Rozwiń » karta, pod którą podpina się inne karty dzięki temu kartą raz możemy zapłacić, używając karty debetowej 1 banku oraz debetową innego banku lub kartą kredytową z jeszcze innego banku zmieniamy ją w aplikacji jest jeszcze 1 zaleta takiego rozwiązania jeśli chcą państwo płacić zbliżeniowo telefonem, a karta, w którym mają państwo konto nie daje takiej opcji można ją podpiąć właśnie do KNF bowiem oferuje on i po tej i Gutaj i Samsung tej ponadto po wykonaniu płatności możemy zmienić kartę do konta, z którego ma zostać pobrana kwota na zrobienie takiego manewru mamy maksymalnie 90 dni kara jest dostępny wersji bezpłatnej podstawowej lub płatnej w dodatkowym pakiecie zyskają państwo m.in. ubezpieczenia lub większe limity bezprowizyjnych wypłat z bankomatów aplikacja indyków znajdą państwo w sklepach Google play AppStore i siłowej galerii po wpisaniu wyszukiwarce nazwy Keff, czyli c UR VU do usłyszenia Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: PRZEWODNIK TECHNOLOGICZNY TOK FM

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Więcej niż na antenie! Teraz TOK FM Premium 30% taniej: podcastowe produkcje oryginalne, Radio TOK FM bez reklam i podcasty z audycji. Nie zwlekaj, słuchaj wygodniej!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA