REKLAMA

Czy Polacy wiedzą o Programie Czyste Powietrze?

Przewodnik Smogowy
Data emisji:
2021-01-26 06:50
Prowadzący:
Czas trwania:
01:50 min.
Udostępnij:

Polski Alarm Smogowy zaapelował do premiera Morawieckiego o reformę rządowego programu Czyste Powietrze. Z liczb wynika że program jest zrealizowany stanowczo zbyt wolno, by faktycznie stan powietrza w Polsce się poprawił. Wystarczy tylko powiedzieć, że od początku trwania programu, czyli w okresie ponad dwuletnim złożono wnioski których wartość wynosi 3, 6 mld zł, tymczasem rząd przeznaczy 103 miliardy zł na likwidacje kopciuchów i termomodernizacje domów. Rozwiń »

Polski Alarm Smogowy punktuje mankamenty programu;

Po pierwsze.

Akcja promocyjna jest delikatnie mówiąc niewystarczająca. Sama znam osoby mieszkające na Śląsku, które potencjalnie byłyby zainteresowane programem i które o nim nie wiedziały. Wiedzą tylko o wsparciu samorządu, które było w ich gminie, a ponieważ skończyło się, więc uważają, że nie mają już na nic szans. Kampania informacyjna tak ważnego programu, wartego ponad 100 mld zł zdaniem Polskiego Alarmu Smogowego, powinna być prowadzona intensywnie przez cały czas, a nie tylko na jego starcie.

Ciąg dalszy w jutrzejszym Przewodniku smogowym. Zwiń «

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
przewodnik smogowy dzień dobry Ewa Podolska Polski alarm smogowy zaapelował do premiera Morawieckiego o reformę rządowego programu czyste powietrze liczb wynika, że program jest realizowany stanowczo zbyt wolno by faktycznie stan powietrza w Polsce się popraw wystarczy tylko powiedzieć, że na razie od początku trwania programu, czyli okresie ponad dwuletnim złożono wnioski, których wartość wynosi 3,60 tych miliardów złotych, a tymczasem rząd przeznaczył 103 miliardy złotych Rozwiń » na likwidację kopciuchów i termomodernizację to Polski alarm smogowy punktuje mankamenty programu po pierwsze, akcja promocyjna jest delikatnie mówiąc niewystarczająca sama znam osoby mieszkające na Śląsku, które potencjalnie byłyby zainteresowane programem i które dowiedziały się oni ode mnie wiedzą tylko o wsparciu samorządów, które było ich gminie, ponieważ ono skończyło się, więc uważają, że nie mają nic szans kampanie informacyjne tak ważnego programu wartego ponad 100 miliardów złotych zdaniem polskiego alarmu smogowego powinna być prowadzona intensywnie cały czas, a nie tylko na jego starcie ciąg dalszy jutro w przewodniku smogowe, który przypominam mogą państwo słuchać codziennie od poniedziałku do piątku przed siódmą rano zapraszam także państwa na informacje o stanie powietrza codziennie po ósmej i szesnaste przewodnik smogowy Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: PRZEWODNIK SMOGOWY

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Słuchaj podcastów TOK FM bez reklam. Wybierz pakiet "Aplikacja i WWW" i słuchaj wygodniej z telefonu!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA