REKLAMA

Apple udostępnia iOS 14.4, iPadOS 14.4 i watchOS 7.3. Jak zaktualizować urządzenia?

Przewodnik Technologiczny TOK FM
Data emisji:
2021-01-27 17:50
Prowadzący:
Czas trwania:
02:31 min.
Udostępnij:

Dziś jeszcze kilka słów o firmie Apple. Dla przypomnienia wczoraj opowiadałem o tym czy iPhone'y mogą wpływać na pracę urządzeń medycznych, np. rozruszników serca. Dziś kilka słów o aktualizacjach, bowiem Apple udostępnił najnowsze wersje systemów na urządzenia mobilne czyli iOS 14.4, iPadOS 14.4 oraz watchOS 7.3. Co nowego dostały iPhone'y, iPady, iPody touch oraz Apple Watche? Zapraszam do słuchania! Rozwiń »

Jak zaktualizować urządzenia?

Uaktualnianie telefonu iPhone, iPada lub iPoda touch: https://support.apple.com/pl-pl/HT204204

Uaktualnianie zegarka Apple Watch: https://support.apple.com/pl-pl/HT204641 Zwiń «

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
przewodnik technologiczny Toccata Wróblewski zapraszam dziś jeszcze kilka słów o firmie apu dla przypomnienia wczoraj opowiadałem państwo o tym czy tajfuny mogą wpływać na pracę urządzeń medycznych np. rozruszników serca polecam podcast na tokfm PL oraz w naszej aplikacji mobilnej dziś kilka słów o aktualizacjach bowiem apel udostępnił wczoraj najnowsze wersje systemów na urządzenie mobilne czyli, a już z 144, a padły z 144 oraz łączyły z 73 co nowego dostały iPhone, a Rozwiń » Paddy iPod Touch oraz połacie oczywiście najwięcej zmian przynoszą duże aktualizacje, które są udostępniane jesienią o nowych funkcjach opowiadałem pod koniec września zeszłego roku znowu, więc zapraszam do podcastów późniejszy uaktualnienia najczęściej wprowadzają usprawnienia likwidują błędy wata ją luki bezpieczeństwa lub wprowadzają pojedyncze funkcje te urządzenia, które posiadają aparat będą mogły teraz w aplikacji do robienia zdjęć odczytywać mniejsze kody QR posiadaczy i posiadaczki któregoś z modeli iPhone 12 będą mogli też dowiedzieć się czy aparat jeśli muszą być wymienione jest na pewno oryginalne usunięto też problemy z artefaktami na zdjęciach poprawiono też błędy związane np. z opóźnieniami w trakcie wpisywania tekstu lub wyświetlaniem klawiatury w niewłaściwym języków aplikacja do SMS-ów i myśleć z kolei w zegarkach Apple Watch jest nowa tarcza o nazwie jedność, która jest dedykowana historii afro Amerykanów inspirowana kolorami flagi pana afrykańskiej taka tarcza zmienia się podczas ruchu jest też nowość dla subskrybentów subskrybentów niedostępnego jeszcze w Polsce, a po fitness plus, czyli funkcja czas na spacery, dzięki której podczas przechadzek można słuchać tu cytat inspirujących opowieści inspirujące mogą być również podcastu TOK FM zachęcam do słuchania nie tylko na spacery ja np. słucham ich podczas biegania jak aktualizować urządzenia najpierw powinno się wykonać kopię zapasową następnie w przypadku iPhonów iPadów i iPod Touch należy wejść w ustawienia następnie zakładkę na górze ogólne i potem w uaktualnienia, żeby aktualizować zegarek należy na iPhonie wejść do apki łącznie i potem tak samo wejście do zakładki ogólne linki do instrukcji znajdą państwo w opisie dzisiejszego podcastu zapraszam na tokfm Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: PRZEWODNIK TECHNOLOGICZNY TOK FM

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Więcej niż na antenie! Teraz TOK FM Premium 30% taniej: podcastowe produkcje oryginalne, Radio TOK FM bez reklam i podcasty z audycji. Nie zwlekaj, słuchaj wygodniej!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA