REKLAMA

Chcesz słuchać podcastów TOK FM podczas treningu? Ułóż playlistę w aplikacji

Przewodnik Technologiczny TOK FM
Data emisji:
2021-01-29 17:50
Prowadzący:
Czas trwania:
02:11 min.
Udostępnij:

Dostęp Premium w TOK FM to nie tylko ponad 80 tysięcy podcastów w zasięgu ręki. To również szereg dodatkowych funkcji jakie daje nasza aplikacja. Jedną z nich jest tworzenie playlist. To przydatne narzędzie. W moim przypadku sprawdza się podczas biegania. Gdy skończę słuchać "Raport Gospodarczy", nie muszę podczas treningu szukać np. najnowszego "Kwadransu Filozofa", wczorajszej rozmowy Cezarego Łasiczki czy porannego przeglądu prasy Jacka Żakowskiego. Rozwiń »

Kilkunastominutowy podcast na bieg to trochę za mało. Mój trening trwa mniej więcej półtorej godziny. Dlatego właśnie przed wyjściem z domu układam sobie playlistę z ulubionych audycji. Jak to zrobić? Oczywiście najpierw szukam podcastu. Moje ulubione audycje są dodane do obserwowanych, dlatego szybko znajduję je liście w zakładce "Mój TOK". Przy każdym po prawej na górze są trzy kropki. Po dotknięciu ich wyskoczy menu i wybieram opcję "Dodaj do playlisty". Jeśli szukając wejdę do środka podcastu, bo chcę sprawdzić jego opis, na górze pierwsza ikonka, taka z plusikiem i trzema linijkami, również doda taki podcast do playlisty. Ja jeszcze pobieram taki podcast do pamięci telefonu. To ikonka obok, taka ze strzałeczką w dół. Dzięki temu mam pewność, że bez problemu posłucham podcastu w okolicy, w której jest problem z zasięgiem, bo ja akurat lubię biegać po lesie, a np. w Kampinosie mój smartfon gubił sieć.

Gdzie znajduje się playlista? W zakładce "Mój TOK". To ostatnia ikonka na dole ekranu aplikacji TOK FM. Następnie na górze tuż, pod napisem "Mój TOK" są zakładki. Jedną z nich jest właśnie "Playlista". Tam mogę jeszcze ewentualnie zmienić kolejność odtwarzania. Wystarczy dotknąć na dłużej dwóch kresek, które są przy po lewej stronie każdego podcastu i przesunąć w górę lub dół. Zwiń «

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
przewodnik technologiczny TOK FM Kamil Wróblewski zapraszam dostęp premium TOK FM to nie tylko ponad 80 000 podcastów w zasięgu ręki to również szereg dodatkowych funkcji, jakie daje nasza aplikacja jedną z nich jest tworzenie playlist to przydatne narzędzie w moim przypadku sprawdza się podczas biegania, gdy skończył słuchać raport gospodarczy nie muszą podczas treningu szukać np. najlepszego kwadrans filozofa wczorajszej rozmowy Cezarego Łasiczki czy porannego przeglądu Rozwiń » prasy Jacka Żakowskiego kilkunastominutowy podcast na bieg to trochę za mało mój trening trwa mniej więcej 1,5 godziny dlatego właśnie przed wyjściem z domu układam sobie playlistę z ulubionych audycji jak to zrobić oczywiście najpierw szukam podcastu moje ulubione audycje są dodane do obserwowanych dlatego szybko znajdują je w zakładce mój TOK przy każdym pod każ cie po prawej na górze są 3 kropki po dotknięciu ich wyskoczymy ni i wybieram opcję dodaj do playlisty jeśli, szukając wejdą do środka podcastu, bo chcę np. sprawdzić go o wpis na górze pierwsza ikonka taka z kluczykiem i 3 silnikami również Doda takiej podcastu do playlisty ja jeszcze pobieram taki podcastu do pamięci telefonu to ikonka obok taka ze strzelecką w dół dzięki temu mam pewność, że bez problemu posłuchaj podcastu w okolicy, w której jest problem zasięgiem, bo ja akurat lubię biegać po lesie, a np. w Kampinosie mój smartfon kupił sieć, gdzie znajduje się lista w zakładce mój TOK to ostatnia ikonka na dole ekranu aplikacji TOK FM następnie na górze tuż pod napisem mój TOK są zakładki jedną z nich jest właśnie play lista tam mogę jeszcze ewentualnie zmienić kolejność odtwarzania wystarczy dotknąć na dłużej 2 kresek, które są po lewej stronie każdego podcastu i przesunąć w górę lub wodą, a przy okazji polecam państwu moją audycję między słowami zapraszam do słuchania Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: PRZEWODNIK TECHNOLOGICZNY TOK FM

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Podcastowe produkcje oryginalne, podcasty z audycji TOK FM oraz Radio TOK FM bez reklam z 40% zniżką! Dobrego słuchania w 2023!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA