REKLAMA

Nowe funkcje Netflixa. Na razie tylko na Androidzie

Przewodnik Technologiczny TOK FM
Data emisji:
2021-02-01 17:50
Prowadzący:
Czas trwania:
01:40 min.
Udostępnij:

W zeszłym tygodniu opowiadałem Państwu trochę o iPhonie i firmie Apple. Dzisiaj garść informacji dla korzystających z urządzeń z Androidem. A dokładniej aplikacji Netflix. Jeden z najbardziej popularnych serwisów VOD na świecie wdraża lub testuje nowe funkcje.

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
przewodnik technologiczny TOK FM Kamil Wróblewski zapraszam w zeszłym tygodniu opowiadałem państwo trochę o iPhonie firmie Abu dzisiaj garść informacji dla korzystających z urządzeń z Androidem, a dokładniej aplikacji Netflix jeden z najbardziej popularnych serwisów V0D na świecie wdraża lub testuje nowe funkcje niedawno udostępnił nowy Kodek audio dający jak twierdzi studyjną jakość dźwięku, w której również poprawiono jego wyrazistość nowe rozwiązanie ma się Rozwiń » sprawdzać głośniejszych miejscach są pierwsze efekty dzięki zmianie użytkownicy użytkowniczki rzadziej sięgają po słuchawki, ale to nie koniec Netflix testuje teraz opcję wyłączenia obrazu może się wydać dziwne jednak ma swoje korzyści, bo są pewne treści, które można konsumować tylko z dźwiękiem np. słuchanie wystąpień komików lub programów typu talk-show na mobilnych urządzeniach można sporo zaoszczędzić na baterii korzystać z Netflixa np. podczas spaceru, bo aplikacja ma działać w tle oczywiście przy wyłączonym obrazie wykorzystujemy też dużo mniej danych ponadto Netflix testuje również wyłączenie aplikacji po określonym czasie to przydatne rozwiązanie dla tych, którzy zasypiają podczas oglądania filmu lub serialu albo dla dzieci i znowu zaoszczędzimy na baterii urządzenia w prawym górnym rogu aplikacji pojawi się ikonka zegara z napisem timer tak jest na razie w angielskiej wersji właśnie tam będziemy mogli ustawić zatrzymanie odtwarzania po 153045 lub 60 minutach Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: PRZEWODNIK TECHNOLOGICZNY TOK FM

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

TOK FM Premium teraz 40% taniej. Wybierz pakiet z aplikacją mobilną - podcasty, audycje i radio bez reklam zawsze pod ręką.

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA