REKLAMA

Komunikator Signal wykorzystuje rosnącą popularność i wprowadza nowości

Przewodnik Technologiczny TOK FM
Data emisji:
2021-02-02 17:50
Prowadzący:
Czas trwania:
01:25 min.
Udostępnij:

Sporo uwagi poświęcałem ostatnio w Przewodnikach komunikatorom. Po zapowiedzi Facebooka o zmianach w polityce prywatności w WhatsAppie na popularności zyskały komunikatory najmniej ingerujące w naszą prywatność. Przede wszystkim Signal i Telegram. Kilka dni temu tłumaczyłem jak można skopiować czaty z WhatsAppa na Telegram. Zapraszam do naszych podcastów na tokfm.pl oraz do naszej aplikacji mobilnej. Rozwiń »

Dziś parę słów o aktualizacji komunikatora Signal. Zwiń «

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
przewodnik technologiczny TOK FM Kamil Wróblewski zapraszam sporo uwagi poświęcałem ostatnio w przewodnikach komunikatorów po zapowiedzi Facebooka o zmianach w polityce prywatności w WhatsAppie na popularności zyskały komunikatory najmniej ingerujący w naszą prywatność przede wszystkim Signal telegram kilka dni temu tłumaczyłem jak można skopiować czaty złote za pana telegram zapraszam do naszych podcastów na tokfm PL oraz do naszej aplikacji mobilnej dziś parę słów o Rozwiń » aktualizacji komunikatora Signal oczywiście nie są rewolucyjne zmiany raczej powiedzmy mainstreamowe dodatki od teraz można ustawić tapety w czatach globalnie dla wszystkich oraz indywidualnie dla wybranych kontaktów w czatach będzie można używać naklejek urozmaicając konwersacje ponadto w opisie swojego profilu dodamy teraz kilka zdań o sobie ci, którzy cenią oszczędne wykorzystywanie danych będą mogli obniżyć jakość połączeń ana iPhone, a dodatkowo wyłączyć podczas rozmów o pobieranie multimediów na koniec jeszcze 1 rada jeśli nie chcą być państwo informowani o tym, że ktoś dołączył do Signal należy dotknąć swojego zdjęcia profilowe go w lewej górnej części ekranu i potem zakładki powiadomienia ten wariant znajduje się na samym dole do usłyszenia Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: PRZEWODNIK TECHNOLOGICZNY TOK FM

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Posłuchaj o tym, co ważne w TOK FM Premium. Teraz podcastowe produkcje oryginalne, podcasty z audycji TOK FM oraz Radio TOK FM bez reklam 40% taniej! Bądź na bieżąco.

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA