REKLAMA

Co nam przeszkadza w schudnięciu ?

Przewodnik TOK FM Na Zdrowie
Data emisji:
15-02-2021 14:30 (Powtórka: 07-06-2022)
Prowadzący:
Czas trwania:
01:44 min.
Udostępnij:

Czy wiedzą Państwo, że co 10 złotówkę wydaną przez nas w ubiegłym roku przeznaczaliśmy na kupno czegoś słodkiego. Rozwiń »
Nastąpił kilkunastoprocentowy wzrost sprzedaży słodycz w Polsce.
Nie trzeba wielkich badań, by domyśleć się, że ma to związek z pandemią czyli siedzeniem w domu. Gdy pytam wokół, to słyszę przytyłam , przytyłem.....
teraz już na pewno z wiosna muszę schudnąć. Skutecznie. Ale co to znaczy schudnąć skutecznie.
To oznacza obniżyć masę ciała o przynajmniej 10 procent i utrzymać to przez rok. Podobno tylko co 5 odchudzającej się osobie to się udaje.
Diet w tym miejscu żadnych Państwu nie podam. Wyliczę tylko kilka punktów. To co nam przeszkadza w schudnięciu.
Trudniej schudnąć gdy:
- za mało pijemy wody
- za mało śpimy
- pijemy alkohol
- mamy niedobór witaminy D. Zwiń «

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
przegapiły początek audycji cały program w formie podcastu znajdziesz na tokfm PL przewodnik TOK FM na zdrowie dzień dobry Ewa Podolska czy wiedzą państwo, że co dziesiątą złotówkę wydaną przez nas w ubiegłym roku przeznaczyliśmy na kupno czegoś słodkiego nastąpił kilkunastoprocentowy wzrost sprzedaży słodyczy w Polsce nie trzeba wielkich badań by domyśleć, że ma to związek z pandemią, czyli siedzenie w domu, gdy pytam wokół słyszy przytyłam przy tyłem o teraz Rozwiń » już na pewno wiosną muszę schudnąć skutecznie, ale co znaczy schudnąć skuteczne to oznacza obniżyć masę ciała o przynajmniej 10% i utrzymać to przez rok podobno tylko co piątej odchudzającej się osobie udaje się to diet w tym miejscu żadnych państw nie przedstawił w liście tylko kilka punktów tego co nam przeszkadza trudniej schudnąć jest, gdy za mało pijemy wodę za mało śpimy pijemy alkohol i mamy niedobór witaminy de więcej jutro przewodników na zdrowie, który jak zwykle mogą państwo słuchacze codziennie od poniedziałku do piątku po czternastej 35 przewodnik TOK FM na zdrowie nie ma czasu posłuchać następnej audycji znajdziesz Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: PRZEWODNIK TOK FM NA ZDROWIE

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Wszystkie audycje, kiedy chcesz! Teraz TOK FM Premium 30% taniej: podcastowe produkcje oryginalne, Radio TOK FM bez reklam i podcasty z audycji. Nie zwlekaj, słuchaj wygodniej!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA