REKLAMA

Nowość w Microsoft Teams. Ucieszy zwłaszcza nauczycieli

Przewodnik Technologiczny TOK FM
Data emisji:
2021-02-16 17:50
Prowadzący:
Czas trwania:
01:33 min.
Udostępnij:

Mam dobrą wiadomość dla korzystających z Microsoft Teams. Dla przypomnienia, to aplikacja pakietu biurowego Office, której zadaniem jest usprawnienie komunikacji w zespole. Oczywiście za pośrednictwem internetu. Jej najważniejszą funkcją są wideokonferencje. Microsoft cały czas pracuje nad udoskonalaniem swoich produktów i wprowadził ostatnio kolejną nowość. I jest to nowość, która zadowoli przede wszystkim nauczycieli prowadzących lekcje w zdalnym trybie.

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
przewodnik technologiczny TOK FM Kamil Wróblewski zapraszam mam dobrą wiadomość dla korzystających z Microsoft Office dla przypomnienia to aplikacja pakietu biurowego Office, której zadaniem jest usprawnienie komunikacji w zespole oczywiście za pośrednictwem internetu jest najważniejszą funkcją są wideokonferencje Team z takiej komunikacji są dziś jak Gmail poczty elektronicznej korzysta z nich wiele firm jest to rozwiązanie również stosowane w zdalnym nauczaniu niedawno Rozwiń » opowiadałem państwo kilku nowych funkcjach wprowadzonych do finansów m.in. połączeniach wideo pełno ekranowym trybie czy wyłączanie mikrofonów uczestnikom wirtualnego spotkania oczywiście Microsoft cały czas pracuje nad udoskonalaniem swoich produktów i wprowadził ostatnio kolejną nowość i jest to nowość, która chyba zadowoli przede wszystkim nauczycieli prowadzących lekcje zdalnym trybie to wyłączanie czatu dzięki temu uczniowie będą mogli się bardziej skupić zamiast powiem to w cudzysłowie gadać na lekcji będą dostępne 3 możliwości czas będzie mógł być dostępne przed w trakcie i po spotkaniu będzie go można ustawić tak, żeby był tylko w trakcie spotkania czy lekcji będzie go można również totalnie wyłączyć co ważne organizator, czyli również nauczyciel będzie mógł wiadomości w czacie wysyłać cały czas do usłyszenia Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: PRZEWODNIK TECHNOLOGICZNY TOK FM

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Posłuchaj o tym, co ważne w TOK FM Premium. Teraz podcastowe produkcje oryginalne, podcasty z audycji TOK FM oraz Radio TOK FM bez reklam 40% taniej! Bądź na bieżąco.

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA