REKLAMA

Masz problem z ładowaniem Apple Watch Series 5 lub SE? Jeśli aktualizacja nie pomaga...

Przewodnik Technologiczny TOK FM
Data emisji:
2021-02-18 17:50
Prowadzący:
Czas trwania:
01:06 min.
Udostępnij:

Firma Apple ostrzega, że niewielka część osób korzystających z piątej generacji Apple Watch lub modelu SE, może mieć problemy z ładowaniem baterii. Problem ten pojawia się w konkretnej sytuacji: gdy przełączymy urządzenie w tryb Oszczędzaj energię i gdy jest zainstalowana wersja systemu 7.3. Rozwiń »Aby sprawdzić wersję oprogramowania, należy wejść do ustawień, potem do zakładki "Ogólne" i potem "To urządzenie". Jeśli jest 7.3, trzeba dokonać aktualizacji, bo w wielu przypadkach rozwiązuje ona problem. Jeśli nic się nie zmienia, Apple radzi podłączyć zegarek do standardowej ładowarki i poczekać 30 minut. Jeśli w tym czasie urządzenie nie będzie się ładowało, należy się skontaktować ze Wsparciem Apple.

Link do informacji i instrukcji: https://support.apple.com/pl-pl/HT212180 Zwiń «

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
przewodnik technologiczny TOK FM Kamil Wróblewski zapraszam firma AP ostrzega, że część osób korzystających z piątej generacji apu łączy lub modelu SL może mieć problemy z ładowaniem baterii problem ten pojawia się w konkretnej sytuacji, gdy przyłączymy urządzenie tryb oszczędzaj energię i gdy jest zainstalowana wersja systemu 73, aby sprawdzić wersję oprogramowania należy wejść do ustawień potem do zakładki ogólne i potem do urządzeń nie jeśli jest 73 trzeba Rozwiń » dokonać aktualizacji, bo w wielu przypadkach rozwiązuje ona problem jeśli nic się nie zmienia apelu radzi podłączyć zegarek do standardowej ładowarki i poczekać 30 minut jeśli w tym czasie urządzenie nie będzie się ładowało należy skontaktować się ze wsparciem apu link do informacji i instrukcji znajdą państwo również w opisie dzisiejszego podcastu na tokfm PL zapraszam Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: PRZEWODNIK TECHNOLOGICZNY TOK FM

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

TOK FM Premium teraz 40% taniej. Wybierz pakiet z aplikacją mobilną - podcasty, audycje i radio bez reklam zawsze pod ręką.

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA