REKLAMA

Microsoft Office wreszcie w jednej aplikacji na iPadzie

Przewodnik Technologiczny TOK FM
Data emisji:
2021-02-24 17:50
Prowadzący:
Czas trwania:
01:40 min.
Udostępnij:

Mam dobrą wiadomość dla korzystających z pakietu Office. Microsoft udostępnił wreszcie na iPady jedną aplikację do obsługi najważniejszych funkcji Worda, Excela i Power Pointa. Jej wersja na smartfony jest dostępna już od kilku miesięcy, ale dopiero teraz doczekaliśmy się odpowiednika na tablety z logiem nadgryzionego jabłka.

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
przewodnik technologiczny TOK FM Kamil Wróblewski zapraszam mam dobrą wiadomość dla korzystających z pakietu Office Microsoft udostępnił wreszcie na wypady 1 aplikację do obsługi najważniejszych funkcji Worda excela i Power pointa jej wersja na smartfon jest już dostępna od kilku miesięcy, ale dopiero teraz doczekaliśmy się odpowiednika na tablety z logiem nadgryzionego jabłka nowa apka może się sprawdzić tych państwa, którzy np. prowadzą firmy i są często w drodze albo Rozwiń » po prostu preferują używanie tabletu będzie też cały czas rozwijana np. w wodzie będzie dostępne dyktowanie w excelu dane w wierszu tabeli zobaczymy w postaci kart, a Power Point stworzy prezentację na podstawie napisanego konspektu oczywiście oddzielne aplikacje WORD Exel Power Point są wciąż dostępne i posiadają jeszcze więcej funkcji ich ostatnich aktualizacjach opowiadałem na początku roku, więc zachęcam do odszukania podcastu na ten temat w archiwum Radia TOK FM ujednolicona aplikacja Office również Lenz, który potrafi sfotografowany dokument przekształcić edytować tekst to również sporządzanie notatek i podpisywanie ETF-ów warto pamiętać, że do robienia tego wszystkiego jest potrzebna subskrypcja Office 365, ale wiadomo Office to niejedyny pakiet biurowy da rynku są dostępne m.in. Officium Polaris Office Office 700 czy aplikacja Googlea firmy apu konkurencja jest spora znajdą państwo również darmowe odpowiedniki do usłyszenia Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: PRZEWODNIK TECHNOLOGICZNY TOK FM

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Posłuchaj o tym, co ważne w TOK FM Premium. Teraz podcastowe produkcje oryginalne, podcasty z audycji TOK FM oraz Radio TOK FM bez reklam 40% taniej! Bądź na bieżąco.

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA