REKLAMA

Czy Polska może być suwerenna w suwerennej Europie | Ryzyka i Trendy

Gościnnie w TOK FM: Polityka Insight podcast
Data emisji:
2021-02-25 16:00
Prowadzący:
Czas trwania:
31:13 min.
Udostępnij:

Zapraszamy na rozmowy, które nagraliśmy podczas naszej konferencji Ryzyka i Trendy. Z naszymi gośćmi dyskutowaliśmy o przyszłości demokracji i mediów, o suwerenności i Europie, o globalnych zagrożeniach i potrzebie bezpieczeństwa, o gospodarce i klimacie. Rozwiń »

W naszych rozmowach wskazujemy najważniejsze trendy, zerkamy w przyszłość i próbujemy uporządkować rzeczywistość. Stawiamy pytania, unikamy dogmatów i szukamy drogowskazów.


Europa wciąż poszukuje swojego miejsca w geopolitycznej układance i mierzy się z kwestią suwerenności państw członkowskich.

O unijnych dylematach opowiadają nam były premier Finlandii Alexander Stubb, polski minister do spraw Unii Europejskiej Konrad Szymański, szef Europejskiej Rady Spraw Zagranicznych Mark Leonard i Patrycja Sasnal z Polskiego Instytutu Spraw Międzynarodowych.

Rozmowy prowadzą Agnieszka Smoleńska, szefowa działu europejskiego w Polityce Insight i Piotr Buras, dyrektor biura ECFR w Warszawie.

Zapraszamy do słuchania.

Więcej informacji o konferencji Ryzyka i Trendy znajdziecie Państwo na stronie www.ryzykaitrendy.pl i w mediach społecznościowych Polityki Insight. Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: GOŚCINNIE W TOK FM: POLITYKA INSIGHT PODCAST

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Podcasty TOK FM oraz internetowe radio TOK+Muzyka teraz 40% taniej. Wybierz pakiet Standardowy i słuchaj gdziekolwiek jesteś

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA