REKLAMA

Dinozaur w Twoim pokoju? Stwórz trójwymiarowe muzeum, w którym przemówi David Attenborough

Przewodnik Technologiczny TOK FM
Data emisji:
2021-02-25 17:50
Prowadzący:
Czas trwania:
01:24 min.
Udostępnij:

Coraz większą popularnością cieszą się aplikacje wykorzystujące rozszerzoną rzeczywistość. Działają one tak, że na ekranie urządzenia, np. smartfona lub tabletu, po uruchomieniu aparatu widzimy elementy wygenerowane w 3D i możemy na przykład wokół nich chodzić. Bardzo popularna gra Pokemon Go również wykorzystuje tę technologię. W dzisiejszym przewodniku opowiem Państwu o aplikacji Museum Alive, która działa w podobny sposób. Rozwiń »

Link: https://apps.apple.com/pl/app/museum-alive/id1548503337 Zwiń «

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
przewodnik technologiczny TOK FM Kamil Wróblewski zapraszam w coraz większą popularnością cieszą się aplikacje wykorzystujące rozszerzoną rzeczywistość działają one tak, że na ekranie urządzenia np. smartfon lub tabletu po uruchomieniu aparatu widzimy elementy wygenerowane w 3 de nie możemy np. wokół nich chodzić w bardzo popularna swego czasu gra pokémon go również wykorzystuje technologie w dzisiejszym przewodniku opowiem państwu aplikacji zoom Live, która działa w Rozwiń » podobny sposób dzięki niej w swoim pokoju będą mogli państwo stworzyć muzeum i zobaczyć kilka wymarłych dawno dawno temu gatunków wystarczy aparatem skierować na płaską powierzchnie np. na stół i po wyborze dinozaura zobaczymy go chwilę później na ekranie można go oglądać z różnych stron i przyznam, że robi to wrażenie dodatkowo z głośników przemówi do nas z David Attenborough i opowie historię oglądanego przez nas zwierzęcia aplikacja jest zoom Live nie jest za darmo, ale nie kosztuje też dużo kilkanaście złotych na razie można się nią pobawić tylko na iPhona link znajdą państwo w opisie dzisiejszego podcastu do usłyszenia Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: PRZEWODNIK TECHNOLOGICZNY TOK FM

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

TOK FM Premium - Radio TOK FM bez reklam: czyli TOK + Muzyka, podcasty z audycji Radia TOK FM oraz podcastowe produkcje oryginalne TOK FM. Tylko teraz w cenie 15 zł za miesiąc. Na zawsze!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA