REKLAMA

Jak naprawić debatę publiczną | Ryzyka i Trendy

Gościnnie w TOK FM: Polityka Insight podcast
Data emisji:
2021-03-02 16:50
Prowadzący:
Czas trwania:
43:00 min.
Udostępnij:

Zapraszamy na rozmowy, które nagraliśmy podczas naszej konferencji Ryzyka i Trendy. Z naszymi gośćmi dyskutowaliśmy o przyszłości demokracji i mediów, o suwerenności i Europie, o globalnych zagrożeniach i potrzebie bezpieczeństwa, o gospodarce i klimacie. Rozwiń »

W naszych rozmowach wskazujemy najważniejsze trendy, zerkamy w przyszłość i próbujemy uporządkować rzeczywistość. Stawiamy pytania, unikamy dogmatów i szukamy drogowskazów.


Do rozmowy o mediach i demokracji zaprosiliśmy Dariusza Rosiaka, dziennikarza, który został podcasterem i filozofa polityki Ivana Krasteva. Rosiaka pytamy o media publiczne, nowe modele biznesowe i co by zrobił, gdyby został prezesem TVP. Krastev opowiada nam, jak plemienność i polaryzacja niszczą fundamenty demokracji liberalnej.

Rozmowy prowadzi Andrzej Bobiński, dyrektor zarządzający Polityki Insight.

Zapraszamy do słuchania.

Więcej informacji o konferencji Ryzyka i Trendy znajdziecie Państwo na stronie www.ryzykaitrendy.pl i w mediach społecznościowych Polityki Insight. Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: GOŚCINNIE W TOK FM: POLITYKA INSIGHT PODCAST

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Podcasty TOK FM oraz internetowe radio TOK+Muzyka teraz 40% taniej. Wybierz pakiet Standardowy i słuchaj gdziekolwiek jesteś

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA