REKLAMA

Chcesz zaplanować wysłanie SMS-a? Jest na to sposób

Przewodnik Technologiczny TOK FM
Data emisji:
2021-03-01 17:50
Prowadzący:
Czas trwania:
01:49 min.
Udostępnij:

Dzisiaj parę słów o nowej funkcji, która mogła się już pojawić u niektórych osób korzystających ze smartfonów z Androidem. Jeśli nie, zapewne będzie dostępna wkrótce. Google zaktualizował ostatnio aplikację Wiadomości, w której zaplanujemy wysyłanie SMS-ów. Co należy zrobić?

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
przewodnik technologiczny TOK FM Kamil Wróblewski zapraszam dzisiaj parę słów o nowej funkcji, która mogła się już pojawić u niektórych osób korzystających ze smartfonów z Androidem jeśli nie zapewne będzie dostępna wkrótce Google zaktualizował ostatnio aplikacją wiadomości, w której zaplanujemy wysłanie SMS-ów może się przydać, gdy np. będziemy chcieli złożyć życzenia urodzinowe znajomemu, który jest w innej strefie czasowej albo przypomnieć komuś następnego Rozwiń » dnia rano o wzięciu czegoś do pracy albo gdy późno w nocy skończyliśmy prace nad prezentacją i będziemy chcieli poinformować o ludzkiej porze szefa, że wszystko jest gotowe na ilu jak zaplanować takiego SMS-a przede wszystkim trzeba się upewnić, że mamy zainstalowaną najnowszą wersję wiadomości o tych państwa, którzy korzystają z angielskiej wersji Androida aplikacja nazywać go mesa Jazz należy wejść do Google play dotknąć 3 poziomych kresek w lewej górnej części ekranu i wybrać pierwszy wariant, czyli moje gry i aplikacje tam w razie czego dokonamy aktualizacji następnie po uruchomieniu aplikacji wejściu do konwersacji obok pola tekstowego, w którym wpisujemy treść SMS-a po prawej pojawi się ikonka zegara nad przyciskiem do wysyłania należy dotknąć się na dłużej, po czym pojawi się okno, w którym wybierzemy po wysyłce rano po południu wieczorem lub ustawiono ręcznie już warto pamiętać, że planowanie SMS-ów nie działa w domyślnej aplikacji na Androidzie nowa funkcja będzie wprowadzana w aplikacji, która się nazywa wiadomości jest bubla do usłyszenia Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: PRZEWODNIK TECHNOLOGICZNY TOK FM

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Posłuchaj o tym, co ważne w TOK FM Premium. Teraz podcastowe produkcje oryginalne, podcasty z audycji TOK FM oraz Radio TOK FM bez reklam 40% taniej! Bądź na bieżąco.

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA