REKLAMA

Twitter udoskonala swój serwis. Poznaj nowości

Przewodnik Technologiczny TOK FM
Data emisji:
2021-03-08 17:50
Prowadzący:
Czas trwania:
01:17 min.
Udostępnij:

Serwisy społecznościowe od dawna są częścią naszego cyfrowego życia. Jedni wolą te bardziej obrazkowe jak np. Instagram lub TikTok, drudzy lubią te, w których można coś więcej napisać, na przykład na Facebooku, a inni wybierają te z szybkimi i krótkimi treściami, jak na przykład Twitter. I o nim dziś kilka słów.

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
przewodnik technologiczny TOK FM Kamil Wróblewski zapraszam serwisy społecznościowe od dawna są częścią naszego cyfrowego życia jedni wolą te bardziej obrazkowe jak np. instagram TikTok drudzy lubią te, w których można coś więcej napisać np. na Facebooku, a inni wybierają te z szybkimi krótkimi treściami jak np. Twitter i oni dziś kilka słów internet rozpisuje się ostatnio nad nową funkcją, którą odkryła jedna z programisty nie jest ona na razie powszechnie dostępna, Rozwiń » ale podobno siedzi już wchodzi aplikacji animacja, którą można znaleźć w internecie sugeruje, że wkrótce prawdopodobnie będzie można cofnąć wysłanie wpisu po wciśnięciu przycisku tweet będziemy mieli jeszcze kilka sekund na ewentualne anulowanie operacji oczywiście jeśli będzie za późno zawsze w razie czego można skasować tweeta no ale podobno w sieci nic nie ginie to niejedyna nowość Twitter ogłosił niedawno, że wprowadzi tzw. Super wolało to obserwowanie czyjegoś profilu z płatnych dostępem do dodatkowych treści lub materiałów do usłyszenia Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: PRZEWODNIK TECHNOLOGICZNY TOK FM

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Aż 60% taniej! Największa obniżka cen TOK FM Premium. Teraz podcastowe produkcje oryginalne, podcasty z audycji TOK FM oraz Radio TOK FM bez reklam z 60% zniżką!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA