REKLAMA

TikTok walczy z mową nienawiści

Przewodnik Technologiczny TOK FM
Data emisji:
2021-03-10 17:50
Prowadzący:
Czas trwania:
01:20 min.
Udostępnij:

Dziś o serwisie społecznościowym popularnym zwłaszcza wśród najmłodszych użytkowników i użytkowniczek. TikTok, czyli aplikacja z krótkimi i najczęściej zabawnymi filmikami wprowadza narzędzie, dzięki któremu twórcy będą mogli moderować komentarze pod swoimi klipami.

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
przewodnik technologiczny TOK FM Kamil Wróblewski zapraszam przedwczoraj opowiadałem państwo o nowych funkcjach, które planuje wdrożyć Twitter, kto przegapił poniedziałkowy przewodnik nic nie stracił, bo w każdej chwili może go odsłuchać w naszych podcastach na tokfm PL oraz w naszej aplikacji mobilnej dziś o serwisie społecznościowym popularnym, zwłaszcza wśród najmłodszych użytkowników użytkowniczek TikTok, czyli aplikacja z krótkimi najczęściej zabawnymi filmikami Rozwiń » wprowadza narzędzie, dzięki któremu twórcy będą mogli moderować komentarze pod swoimi klipami, zanim taki komentarz pojawi się pod materiałem będzie musiał zostać zaakceptowane wcześniej będzie po prostu ukryty ponadto TikTok, walcząc z mową nienawiści będzie próbował wykryć czy jakiś komentarz jest obraźliwy molestujący zastraszający czy też w jakikolwiek inny sposób budzący podejrzenie, że coś jest nie tak w takiej sytuacji poprosi użytkowniczka lub użytkownika czy na pewno chce go zamieścić podobne rozwiązanie ma również instagram nowości niekoniecznie pojawią się od razu w razie czego trzeba będzie na nią trochę poczekać do usłyszenia Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: PRZEWODNIK TECHNOLOGICZNY TOK FM

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Aż 60% taniej! Największa obniżka cen TOK FM Premium. Teraz podcastowe produkcje oryginalne, podcasty z audycji TOK FM oraz Radio TOK FM bez reklam z 60% zniżką!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA