REKLAMA

Jak udostępnić komuś podcast TOK FM?

Przewodnik Technologiczny TOK FM
Data emisji:
2021-03-11 17:50
Prowadzący:
Czas trwania:
01:21 min.
Udostępnij:

Jedną z korzyści posiadania dostępu Premium TOK FM jest kilkadziesiąt tysięcy podcastów w zasięgu ręki. Dosłownie, bo można ich słuchać w naszej aplikacji na smartfony. Rozwiń »

Prędzej czy później znajdzie się podcast, którym chcieliby Państwo podzielić się ze znajomymi. Na komputerze wystarczy skopiować adres strony w przeglądarce, podobnie w smartfonie.

A jak zrobić to w aplikacji TOK FM? Są dwa proste sposoby. Zwiń «

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
przewodnik technologiczny TOK FM Kamil Wróblewski zapraszam jedną z korzyści posiadania dostępu premium TOK FM jest kilkadziesiąt tysięcy podcastów w zasięgu ręki dosłownie, bo można ich słuchać w naszej aplikacji na smartphone prędzej czy później znajdzie się podcast, w którym chcieliby państwo podzielić się ze znajomymi na komputerze wystarczy skopiować adres strony w przeglądarce podobnie w smartfonie, a jak zrobić to w aplikacji TOK FM są 2 sposoby w liście z Rozwiń » podcastami przy każdym po prawej są 3 pionowe kropki po dotknięciu ich wyskoczymy ni i trzeba będzie wybrać wariant udostępni o pierwszy sposób 3 pionowe kropki zobaczą państwo również po wejściu do podcastu nad jego opisem samej górze ekranu po prawej zarówno w opisie jak w odtwarzaczu znajduje się ikonka po dotknięciu, której pojawi się mniej udostępniania i to jest drugi sposób w obu przypadkach można skopiować do schowka adres lub wybrać aplikację, w której przekażą państwu informację o podcaście np. w mailu komunikatorze lub serwisie społecznościowym do usłyszenia Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: PRZEWODNIK TECHNOLOGICZNY TOK FM

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Posłuchaj o tym, co ważne w TOK FM Premium. Teraz podcastowe produkcje oryginalne, podcasty z audycji TOK FM oraz Radio TOK FM bez reklam 40% taniej! Bądź na bieżąco.

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA