REKLAMA

Masz Netflix i dzielisz się swoim kontem? Wkrótce może to nie być możliwe

Przewodnik Technologiczny TOK FM
Data emisji:
2021-03-12 17:50
Prowadzący:
Czas trwania:
01:23 min.
Udostępnij:

Dziś dwa słowa o jednej z platform VOD czyli Netfliksie. Nie będą to dobre wiadomości dla tych z Państwa dzielących się kontem ze znajomymi.

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
przewodnik technologiczny TOK FM Kamil Wróblewski zapraszam właśnie nadszedł długo oczekiwaną weekend pandemia i związane z nią ograniczenia oraz pogoda sprzyjają spędzaniu wolnego czasu na zewnątrz być może zdecydują się państwo na słuchanie Radia TOK FM lub naszych podcastów może nagranie na konsoli może na oglądanie coś w telewizji lub serwisie wideo na żądanie rekomendacji mogą państwo posłuchać w naszym podcaście szkoda czasu na złe seriale, a dziś 2 słowa Rozwiń » jednej z platform V0D, czyli Netflixie i nie będą to dobre wiadomości dla tych z państwa dzielących się kątem ze znajomymi niektórych użytkowników na ekranach telewizorów pojawił się komunikat informujący o tym, że jeśli nie mieszkają z właścicielem lub właścicielką konta, aby móc dalej oglądać będą musieli założyć swoje konto jeśli jest inaczej wszystko wróci do normy po otrzymaniu kodu weryfikacyjnego mailem lub SMS-em Netflix zaznacza, że to na razie testowe działanie wg przeprowadzonych niedawno badań kontem na tej Platformie dzieli się ponad 50% użytkowników użytkowniczek jest więc, o co walczyć do usłyszenia Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: PRZEWODNIK TECHNOLOGICZNY TOK FM

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Posłuchaj o tym, co ważne w TOK FM Premium. Teraz podcastowe produkcje oryginalne, podcasty z audycji TOK FM oraz Radio TOK FM bez reklam 40% taniej! Bądź na bieżąco.

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA