REKLAMA

Apple udostępnia aktualizacje iOS i iPadOS. Co nowego w wersji 14.4.1?

Przewodnik Technologiczny TOK FM
Data emisji:
2021-03-17 17:50
Prowadzący:
Czas trwania:
01:27 min.
Udostępnij:

Firma Apple udostępniła aktualizacje systemów operacyjnych na iPhone'y i iPady. W najnowszych wersjach iOS i iPadOS oznaczonych numerem 14.4.1 nie zobaczymy nic nowego i to mimo wszystko jest dobra wiadomość.

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
przewodnik technologiczny TOK FM Kamil Wróblewski zapraszam firma apu udostępniła aktualizację systemów operacyjnych na iPhone i Patty w najnowszych wersjach US i padłe oznaczonych nr. 14 Krupka 4 kropkę 1 nie zobaczymy nic nowego i to mimo wszystko jest dobra wiadomość, bo możemy po prostu uniknąć kłopotów, dlaczego mniejsze aktualizacje zawierają najczęściej poprawki błędów i zabezpieczeń dlatego też imprezy jest zainstalujemy tym lepiej, aby sprawdzić czy na telefonie Rozwiń » lub tablecie jest zainstalowana najnowsza wersja systemu należy wejść w ustawienia potem w zakładkę ogólne i potem w uaktualnienia jest prawie na samej górze proszą też pamiętać, aby przed każdą aktualizację zrobić na wszelki wypadek kopię zapasową w przypadku urządzeń z logiem nadgryzionego jabłka można ją zrobić w chmurze lub na komputerze podobnie zresztą jest na Androidzie nowe funkcje zobaczymy niedługo większej aktualizacji do wersji 14 kropkę 5 wtedy aktualizacje bezpieczeństwa będą udostępnione oddzielnie ponadto zobaczymy ponad 200 nowych emoji, a telefon, gdy będziemy mieli na twarzy maseczkę odblokujemy za pomocą zegarka do usłyszenia Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: PRZEWODNIK TECHNOLOGICZNY TOK FM

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Wszystkie audycje, kiedy chcesz! Teraz TOK FM Premium 30% taniej: podcastowe produkcje oryginalne, Radio TOK FM bez reklam i podcasty z audycji. Nie zwlekaj, słuchaj wygodniej!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA