REKLAMA

Orędzie Mózgu Państwa o wojnie ojczyzny z neobolszewią i podsłuchach

Prawda Nas Zaboli
Data emisji:
2021-03-29 16:30
Prowadzący:
Czas trwania:
01:58 min.
Udostępnij:

Kancelaria Mózgu Państwa zwraca się do prezesa Orlenu z prośbą o pożyczkę 16 milionów złotych. Mózg Państwa również prosi o sprawdzenie strony internetowej czy znajduję się nasze nazwisko i jesteśmy zobowiązani przedstawić nasze SMS i billingi telefoniczne.

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
przerwany program, aby nadać specjalne wystąpienie mózgu państwa Polki Polacy osoby tutejsze po operacji zmiany wróci zarażeni, a niezrażeni Brodacki do mojej kancelarii mózgu państwa premier Mateusz na dzień dzisiejszy Morawiecki i prezes TVP Jacek prawda Kurski nadesłali wspólne rozporządzenie mam odczytać na antenie co niniejszym czynię obywatel i obywatelki wymienione w rozporządzeniu mają w ciągu 7 dni dostarczyć do TVP adres Warszawa ulica Woronicza 17 pliki ze swoimi Rozwiń » SMS-ami treściami z komunikatorów i zapisami rozmów zdalnych z lat 20162021 wraz z dobrowolną zgodą na wykorzystanie ich wojnie ojczyzny znała bolszewizm, czyli wiadomo czym pokwitowania odbioru będzie wystawiał funkcjonariusz Samuel Pereira w biurze przepustek w bloku c lista nazwisk jest dostępna na stronie terror kropkę go Krupka kolejne rozporządzenia mogą tę listę poszerzać, korzystając z okazji chciałbym się zwrócić bezpośrednio do Daniela Obajtka prezesa Orlenu panie Danieluk kochany miały pan pożyczyć 16 000 000 do pierwszego rodacy Wiasna i co z tego, że nie radosna o tyle dziękuję za odwagę Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: PRAWDA NAS ZABOLI

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Aż 60% taniej! Największa obniżka cen TOK FM Premium. Teraz podcastowe produkcje oryginalne, podcasty z audycji TOK FM oraz Radio TOK FM bez reklam z 60% zniżką!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA