REKLAMA

Z fiskusem rozliczysz się nie tylko za pomocą komputera

Przewodnik Technologiczny TOK FM
Data emisji:
2021-04-20 17:50
Prowadzący:
Czas trwania:
01:23 min.
Udostępnij:

PIT-a najłatwiej złożyć elektronicznie. To najwygodniejsze rozwiązanie, bowiem całą robotę robi się przez przeglądarkę internetową. Oznacza to, że do portalu podatkowego zalogują się Państwo nie tylko za pomocą komputer.

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
przewodnik technologiczny TOK FM Kamil Wróblewski zapraszam przypominamy, że do końca kwietnia mają państwo czas na rozliczenie się z fiskusem o wszelkich zagadnieniach związanych z samymi podatkami wielokrotnie mówimy w radiu TOK FM i zachęcam do pogłębienia wiedzy lub rozwianie wszelkich wątpliwości, słuchając naszych podcastów na tokfm PL oraz w naszej aplikacji wita najłatwiej złożyć elektronicznie to najwygodniejsze rozwiązanie bowiem całą robotę robi się przez Rozwiń » przeglądarkę internetową oznacza to, że do portalu podatkowego za logują się państwo nie tylko za pomocą komputera, ale również smartfonu lub tabletu wystarczy otworzyć przeglądarkę np. klomb safari na urządzeniach firmy apu wejść na stronę podatki gov PL i wybrać odpowiedni podatek zalogować się można na wiele sposobów np. przez e-dowód profil zaufany lub bankowość elektroniczną, wprowadzając dane podatkowe lub przez aplikację mObywatel po zalogowaniu zobaczymy przygotowaną już propozycję rozliczenia jeśli nic nie zrobimy 1maja zostanie uznana za zaakceptowaną i będzie wysłana do urzędu skarbowego, a ewentualne korekty lub dodanie ulgi jest jeszcze czas, ale dobrze też odkładać tego na ostatnią chwilę do usłyszenia Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: PRZEWODNIK TECHNOLOGICZNY TOK FM

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Wszystkie audycje, kiedy chcesz! Teraz TOK FM Premium 30% taniej: podcastowe produkcje oryginalne, Radio TOK FM bez reklam i podcasty z audycji. Nie zwlekaj, słuchaj wygodniej!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA