REKLAMA

Oświadczenie

TOK360
Data emisji:
2021-04-15 18:40
Audycja:
Prowadzący:
Czas trwania:
01:21 min.
Udostępnij:

Oświadczenie: Rozwiń »
Nawiązując do wywiadu, który przeprowadziłem w dniu 18 marca br. z posłanką Joanną Scheuring – Wielgus w audycji „TOK 360”, pragnę stwierdzić, że podczas tej audycji padły słowa, które mogłyby zostać odczytane niewłaściwie. Rozmowa odbyła się bezpośrednio po konferencji w Sejmie RP, zwołanej przez gościa audycji. W trakcie konferencji odtwarzano nagranie rozmowy telefonicznej, w której jednym z rozmówców była osoba podająca się za księdza Wojciecha, zaś zaproszony na konferencję ksiądz sugerował, że tą osobą był ksiądz Wojciech Lippa.
Oświadczam, że nie było moją intencją przypisanie księdzu Wojciechowi Lippa udziału w nagranej rozmowie. Nie znam faktów związanych z tą rozmową, dlatego zadałem pytanie mojemu gościowi o udział księdza w tej sprawie, naświetlając jej kontekst. Według słów posłanki, odpowiedzi brak, stąd apelowała podczas konferencji do prokuratury o podjęcie działań i wyjaśnienie wszystkich okoliczności.
Ponieważ jednak moje pytanie sformułowane zostało niefortunnie i mogło sprawić wrażenie stwierdzenia faktu, przepraszam księdza Wojciecha Lippa, jeśli poczuł się nim urażony. Zwiń «

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
, nawiązując do wywiadu, który przeprowadziłem w dniu 18marca br. z posłanką Joanną Scheuring-Wielgus w audycji TOK 360 pragnę stwierdzić, że podczas tej audycji padły słowa, które mogłyby zostać odczytane niewłaściwie rozmowa odbyła się bezpośrednio po konferencji w sejmie RP zwołanej przez gościa audycji w trakcie konferencji odtworzono nagranie rozmowy telefonicznej, w której jednym z rozmówców była osoba podająca się za księga księdza Wojciecha zaś zaproszone Rozwiń » na konferencję ksiądz sugerował, że tą osobą był ksiądz Wojciech lipa oświadczam, że nie było moją intencją przepisanie księdzu Wojciechowi Lipie udziału w nagranej rozmowie nie znam faktów związanych z tą rozmową dlatego zadałem pytanie mojemu gościowi o udział księdza w tej sprawie naświetla ją jej kontekst wg słów posłanki odpowiedzi brak stąd apelowała podczas konferencji do prokuratury o podjęcie działań wyjaśnienie wszystkich okoliczności, ponieważ jednak moje pytanie sformułowane zostało niefortunnie mogło sprawić wrażenie stwierdzenia faktu przepraszam księdza Wojciecha lipy jeśli poczuł się urażony Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: TOK360

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Słuchaj podcastów TOK FM bez reklam. Skorzystaj z 40% rabatu, wybierz pakiet "Aplikacja i WWW" i słuchaj wygodniej z telefonu!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA