REKLAMA

Orędzie Mózgu Państwa o zaginionym prezydencie

Prawda Nas Zaboli
Data emisji:
2021-04-19 16:30
Prowadzący:
Czas trwania:
01:55 min.
Udostępnij:

Kancelaria Mózgu Państwa informuje o zaginięciu prezydenta. Mózg Państwa zwraca się z apelem o pozostaniu w domu w godzinach wieczornych. Kancelaria informuje również o nowej dziedzinie naukowej - biblistyki.

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
przerwany program, aby nadać specjalne wystąpienie mózgu państwa Polki Polacy osoby tutejsze po operacji korekty płci zarażeni, a niezrażeni Brodacki do mojej kancelarii mózgu państwa dotarła tragiczna wiadomość tak tragiczna, że nie mogę jej przed wami zataić prezydent przedwczoraj wyszedł ze swojego gabinetu i zaginął trwają poszukiwania, ale pałac jest duży, więc mogą potrwać miesiącami tymczasem uprasza się mieszkańców Warszawy by po zmroku nie opuszczali Rozwiń » mieszkanie zbiegł może być wszędzie, korzystając z okazji chciałbym zwrócić bezpośrednio do powracających bocianów drogie Bocian rozważnie i oszczędnie rozdzielają się w tym roku dzieci budżet trzeszczy, a asystentki prezesa NBP Adama Glapińskiego nie są z gumy rodacy miło ogłosić, że minister Czarnek powołał do życia nową dziedzinę naukową i nazywa się ona listy chętni na stanowiska mogą już zgłaszać się do swoich parafii, gdzie przejdą egzamin z Kate historyk, a po zdaniu wybiorą sobie stopnie naukowe do wyczerpania zapasów brawo ministrze to o tyle dziękuję za 2 Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: PRAWDA NAS ZABOLI

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

TOK FM Premium teraz 40% taniej. Wybierz pakiet z aplikacją mobilną - podcasty, audycje i radio bez reklam zawsze pod ręką.

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA